רכילות+
היוש
ושוב איתכם: אור דניאל בישראל
ויהי אור: יוצאת "האח הגדול" לקחה הפסקה מהלו"ז העמוס שלה באירופה, וחזרה לארץ. הסיבה הרשמית: המשך צילומי קמפיין. הסיבה הפחות רשמית: להציל את היחסים עם הצמוד החמוד שלה

חודש וחצי של עבודה אינטנסיבית מעבר לים, הספיקו לאור דניאל על מנת להבין שאין כמו בארץ. אז נכון, באירופה, היא מדלגת בין צילומים במילאנו, פריז ולונדון, אבל כשהלב מתגעגע, שום סטארבקס בעולם לא יוכל לתקן את זה. בימים האחרונים נחתה דניאל בארץ, והבוקר שיגרה את עצמה הישר אל המשך צילומי קמפיין שמלות הכלה שהתחילה לפני חודשיים. הבעיה: בניגוד לפעמים הקודמות בן זוגה בתשעת החודשים האחרונים, דור דמרי, לא היה שם כדי להשגיח עליה מקרוב.

 

הקפה במילאנו יותר טוב. אור דניאל מתאקלמת (צילום: מוטי לבטון)
הקפה במילאנו יותר טוב. אור דניאל מתאקלמת

 

בעקבות ההעדרות, נפוצו שמועות על משבר ביחסים בין השניים,  שמועות אותן הכחישה דניאל בכל הכוח גם על סט הצילומים הבוקר של המעצב דניאל רומי קדוש וכראיה אפילו הגיעה לדירתם המשותפת של השניים בתל אביב מיד בתום יום העבודה. בזמן שהדוגמנית עסוקה בהכחשות, בסביבתה הקרובה מספרים על משבר ביחסים, שנגרם בעקבות הזמן הרב שנעדרה מן הארץ, מה שהיווה סיבה עיקרית לביקור המפתיע. 

 

השירות בארץ יותר חינני (צילום: מוטי לבטון)
השירות בארץ יותר חינני

 

אל תתרגלו לנוכחותה של הבלונדה בארץ הקודש, היות ורגע אחרי יום העצמאות, תארוז דניאל את עצמה ושוב תנטוש אותנו לטובת הפלאשים של צלמי האופנה בלונדון. אז לפני שהיא שוב חותכת, קבלו תמונה של דניאל בבית קפה עם שלושה חברים (מינוס הבויפרנד). חובבי הפלאשים המוכחשים כל כך לא אהבו את נוכחות הפפראצי (יה, רייט) עד שניגשו והתחננו שיעלם. ווטאבר.

 

הסוכנת של אור, אלינור שחר, תגידי, היא שוב רווקה?!

"אין תגובה".

 

מזג האוויר הלונדני מדכא אותי ואין שם חתיכים כמו דור (צילום: מוטי לבטון)
מזג האוויר הלונדני מדכא אותי ואין שם חתיכים כמו דור

התיירת המזדמנת (צילום: מוטי לבטון)
התיירת המזדמנת

 

חתום בנשיקה (צילום: רפי דלויה)
חתום בנשיקהצילום: רפי דלויה

היי דור ממי, תדליק את הדוד (צילום: רפי דלויה)
היי דור ממי, תדליק את הדודצילום: רפי דלויה

צילם ולא עוזב לאירופה: מוטי לבטון

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018