רכילות+
כתבת השער
נועה תשבי: "אעשה עירום בעתיד"
היא מרגישה הרבה יותר סקסית היום, בגיל 39, מאשר בגיל 20, מוכנה לצאת עם מישהו שצעיר ממנה ומרוויח פחות ממנה, ממש לא בעניין של ריבועים בבטן ולגמרי מתכננת להצטלם בעירום מתישהו: נועה תשבי היא הבחירה שלנו לשער הגיליון הסקסי של 2014, ובינינו, אתם מסוגלים להעלות על הדעת מתמודדת יותר לוהטת?

 

נועה תשבי בצילומים לשער פנאי פלוס    (כתבת: מורן זלמה צילום: אסי כהן עריכה: אסף קוזין)

נועה תשבי בצילומים לשער פנאי פלוס    (כתבת: מורן זלמה צילום: אסי כהן עריכה: אסף קוזין)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אוכל זה סקסי

"אני אוהבת אנשים שאוכלים ושאוהבים לאכול. בכלל, אנשים שמתענגים על אוכל - זה סקסי מאוד. אני לא מבינה אנשים שלא אוהבים אוכל. אני חושבת שזה קשור לכל החושים: הטעם, המגע, הראייה, הריח. אני למשל, מאוד אוהבת לאכול בידיים. אומרים שצדפים ושמפניה זה האוכל הכי סקסי. אני אישית לא מתה על זה, ולדעתי כל אוכל יכול להיות סקסי, אפילו סלט ירקות טרי. אני מבשלת מעולה: חוץ מבשר ואפייה, אני מעולה בירקות, עוף, דגים ואורז, הכל.

 

אישיות זה סקסי

"הדבר הכי סקסי בגבר זה אשכרה אישיות. אני יכולה להסתכל על בנאדם ולהגיד לעצמי 'הוא חתיך בעיניי, נראה טוב ואפילו סקסי', אבל אני נמשכת לבנאדם רק אחרי שאני מכירה אותו. היו לי הרבה סיטואציות עם בחורים מאוד חתיכים. בשיעורי משחק למשל, כל מיני דוגמנים של גוצ'י. היה ספציפית דוגמן של גוצ'י שהסתכלתי עליו והדהים אותי כמה הוא לא מושך אותי, כי הוא לא היה חכם. אני נמשכת לחוש הומור, לאנשים שקולטים מהר, אנשים שמבינים מהר עניין, אנשים עם פלפל, מהירי תפיסה. אני מסתכלת על כל הגברים שהיו לי איתם מערכות יחסים. אני לא יכולה להגיד לך שהיה לי מישהו בעמדת כוח יוצאת דופן, אבל כולם היו גברים כריזמטיים. גבר במדים, למשל, לא עושה לי את זה. יש לי חברות שזה עושה להן את זה מוות, לא משנה אם הוא שוטר, איש צבא או כבאי.

 

 

"ברגע שמישהו מנפנף בסף שלו, זה לא מרגש אותי" (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
"ברגע שמישהו מנפנף בסף שלו, זה לא מרגש אותי"צילום: גיא כושי ויריב פיין

 

ישראלי זה סקסי

"בניגוד למה שחושבים, אני יוצאת גם עם גברים ישראלים, אבל עושה את זה בדיסקרטיות. לא כולם צריכים לדעת עם מי אני יוצאת. אני בחורה דיסקרטית. אני לא  "לא אוהבת הכללות, אבל קיים הבדל בין גברים ישראלים לגברים מחו"ל. יש משהו בישראלים שהוא הרבה יותר ישיר ושוויוני. העניין של הצבא אצלנו עושה את זה, ויש בזה יתרונות וחסרונות. רוב הגברים הישראלים, ואני נזהרת פה מהכללות, לא יפתחו לבחורה את הדלת כל הזמן, ואין מצב שבדייט עם גבר בארה"ב הוא לא יפתח את הדלת. כל מיני דברים שקשורים לנימוס. יש אצלנו משהו הרבה יותר תכלסי, ישיר ובלתי אמצעי. זה מאד כיפי, כי אתה יודע מהר מאוד איפה אתה עומד. מצד שני, אתה מוותר על כל תהליך החיזור".

 

40 זה סקסי

"בגיל 20 לא ידעתי מה ההבדל בין המרפק לקרסול. בגיל 20 לא היה לי מושג מה זה סקסי, מה זה סקס. אני חושבת שהעניין הזה שנשים משתבחות עם הגיל, מבחינה מינית, מאוד נכון. אפילו העניין הזה שבגיל 20 את יותר מוטרדת ממידת המכנסיים שלך מאשר בגיל 30. בגיל 30 את כבר יודעת, זאת המידה שלי ומי שלא מוצא חן בעיניו - שילך. זה לא סקסי להיות עם בחור וכל הזמן לחשוב איך את נראית. אני כבר אומרת לאנשים שאני בת 40, רוס, בן זוגי, מזכיר לי שיש לי עוד זמן עד שאחגוג 40, אבל לי זה נשמע סקסי. אין מה לעשות, 40 זה סקסי! אולי כי תמיד הרגשתי בת 45, ואני מתחילה להגיע לגיל שהרגשתי בו כל הזמן. בכל שנה שעוברת אני אומרת 'אוי, זה פשוט הולך ומשתפר'".

 

קימורים זה סקסי

"שום דבר חיצוני לא יכול לגרום לך להרגיש סקסית אם את לא מרגישה סקסית עם עצמך. מצד שני, כשאני רוצה להרשים, אני מנצלת את היותי הפרזנטורית של מיכל נגרין. אין משהו יותר עוצר נשימה ומתחיל שיחות מהתכשיטים והבגדים שלה. אז כשאני הולכת לאירוע, גם אם זו תהיה השמלה הכי פשוטה ואז שרשרת שהיא פיס כזו, זה מדהים. אבל זה חייב לבוא אחרי עבודה עצמית. כמה שאני פותרת יותר פלונטרים פנימיים שלכולנו יש, אני מרגישה יותר קלה. לא עשיתי שום דבר ייחודי מבחינה חיצונית: לא בוטוקס ולא שום דבר. אז נכון, אני עושה את כל מה שכולן צריכות לעשות באופן בסיסי; שותה מים, מורחת מקדם הגנה, הולכת לקוסמטיקאית אחת לכמה חודשים וכו'. אבל אני משקיעה בעבודה פנימית. אני חפרנית. אני חופרת בעצמי, באדם, בלהבין מה זה אומר, באיך להגיע לאושר. אני מנסה להבין מה אני עושה שונה ממה שעשיתי בעבר ואני לא עושה כלום. אתה יודע כמה שנים לקח לי להבין שלהיות מקומרת זה יתרון ולא חיסרון? להבין שזה באמת יפה? זה אחר ממה שמוכרים לנו בפרסומות, אבל זה יפה. ההבנה הזו שלא כולם אוהבים אותו דבר, משחררת. יש גברים שנורא אוהבים רזות ויש שלא. עובדה, אחת החברות הכי טובות שלי, איבאנה מיליצ'ביץ', נערת בונד בדימוס, היא מדהימה. בלונדינית קרואטית גבוהה, רזה, עם ציצים קטנים. מי שמתחיל איתה, בחיים לא יתחיל איתי ולהפך. מי שלא אוהב בחורה עם קימורים לא יימשך אליי. להבין שזה ייחודי ושזה בסדר להיות מי שאת לקח לי שנים להפנים. בקיצור, להיות שלמה עם עצמך זה הכי סקסי!".

 

"סקס מזדמן אף פעם לא היה הצד החזק שלי" (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
"סקס מזדמן אף פעם לא היה הצד החזק שלי"

 

ציפייה היא סקסית

"סקס בדייט ראשון זה לגמרי לגיטימי ואני לא חושבת שיש בזה משהו פסול, בעיקר אם הבחורה לא מתכננת על משהו ארוך טווח עם הבחור ואומרת לעצמה 'זה בשביל הכיף ומחר לא נדבר'. אבל אני בחורה מיושנת בקטע הזה. סקס מזדמן אף פעם לא היה הצד החזק שלי. יש לי חברה שאומרת שאצלי זה יום לימודים ארוך. אני חושבת שאם את רוצה מערכת יחסים עם בחור, קודם כל תבדקי אותו, ואז עוד קצת ועוד קצת וגם אז תחכי עם להיכנס למיטה. אני מאמינה שצריך לתת לגברים את ההזדמנות לרדוף. הציפייה היא סקסית בעיניי. אני חושבת שגבר רוצה לצוד. וזה בראייה מודרנית מתוך האבולוציה שלנו. אם לוקחים מהגבר את ההזדמנות לצוד, זה פחות מעניין. יש לזה יותר סיכוי להיכשל. אני לא מכירה אף זוג ששכב בדייט ראשון ומאז חיו באושר ועושר".

 

כסף זה לא סקסי

"אני אוהבת את החיים הטובים, ואני נהנית ממסעדות טובות ומלחיות סבבה, אבל זה לא חשוב כמו שחושבים. כסף הוא בעיקר לא רלוונטי. אני לא יכולה להגיד שיצאתי עם מישהו בגלל הכסף, ואני לא זוכרת שהיה לי בן זוג שהוא עשיר מופלג. ממש לא. כסף זה נחמד, וחשוב שיהיה. האם אצא עם מישהו שמרוויח פחות ממני? התשובה היא כן! לחלוטין. עוצמה מגיעה מאישיות וממש לא מכמה יש לך בבנק. אני חושבת שגבר שמשוויץ בכסף שלו, זה ממש לא סקסי. גם כאלה הכרתי. אני חושבת שיש בזה משהו קצת דושבאגי. מה, אתה לא שווה בפני עצמך? אתה צריך להוכיח לי כמה כסף יש לך? ברגע שמישהו מנפנף בכסף שלו, זה לא מרגש אותי".

 

סקרנות זה סקסי, ריבועים זה לא

"אני יכולה להסתכל על גוף יפה ולהתרשם, אבל לא מעבר לזה. גבר צריך להיות מטופח, ובהחלט להיות אסתטי ואטרקטיבי, ומריח טוב, אבל גברים שאובססיבים למראה שלהם, זה ממש לא מגניב. אם אתה כל כך עסוק בפיסול הקוביות שלך, אתה פחות עסוק בדברים יותר חשובים בחיים, כמו ספרים טובים, שיחות מעניינות, בחורות, אני. לדעתי לנשים הרבה פחות חשוב עניין הקוביות בבטן. זה הרבה יותר חשוב לגברים ולגייז. זה לא רלוונטי. תירגע, אתה לא צריך להיות עם שישה אחוזי שומן. אתה צריך חוש הומור. הגבר שלי חייב להיות עם אישיות, פלפל, שלווה, ביטחון עצמי וסקרנות".

 

ניצול מעמד זה לא סקסי

"היו לי סיטואציות בחיים, בייחוד בלוס אנג'לס, שגברים עם כוח ניסו להשתמש בו. אם זה ב"בואי נלך לדינר, נדבר על תפקיד" וכל מיני דברים כאלה. זה הגעיל אותי. זה משהו שעצרתי עוד לפני שהוא התחיל. מצאתי את עצמי בכמה סיטואציות שחשבתי שאני הולכת לארוחת ערב עם חברים והבנתי שהוזמנתי להיות הבידור או הפנים היפות של הערב, ואז קמתי והלכתי. תמיד היה לי מאוד חשוב שייקחו אותי ברצינות ולא יחשבו שאני כזו. יש קליקה כזו של מסיבות, של סמים ושל זונות, ויש ביניהם אנשים מאוד חזקים, אבל אני יודעת שאני לא רוצה להיראות עם הבמאי או המפיק הזה, כי ברגע שיראו אותי איתם ידעו שאני עושה דברים לא כשרים. אני תמיד אומרת לעצמי 'את והאידיאליזם שלך, אז תלכי לארוחת ערב עם מישהו שהוא קצת כזה, מה יקרה?', אבל לפחות אני יודעת שכל מה שעשיתי, עשיתי לבד. היו לי הרבה כאלה שניסו 'לדבר איתי על תפקיד' וברגע שראו שאני לא זורמת, פשוט ניתקו את הקשר. אנשים בעמדות כוח מנסים לנצל את עמדת הכוח שלהם. הם לא מסתכלים עליי כעל אשה שהם מעוניינים בה באופן חושני או נעים, זה אשכרה ניצול של כוח".

 

לוהטת (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
לוהטת

 

סצנות סקס זה לא סקסי

"וואו, עשיתי מלא! לא נעים לי להרוס לאנשים את הפנטזיה, אבל סצנות סקס זה הדבר הכי לא סקסי בעולם. אתה בא לעשות סצנה, יש לך 5,000 אנשים מסביב, אין בזה שום דבר סקסי. זה טכני לחלוטין. אתה מקווה רק שהבנאדם לא יסריח מהפה. רק שיהיה נעים. עשיתי סצנות סקס גם בארץ וגם בחו"ל. עשיתי למשל סצנה אחת עם האקס שלי ג'וליאן מקמהון ב'ניפ/טאק' ואחת עם אורי פפר ב־'2.3 בשבוע'. כשאורי קיבל את התפקיד, ביום הראשון לחזרות, הבנתי שזה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות. זה הפך את הכל לכל כך הרבה יותר נוח ומוכר והייתי מתעלפת אם זה היה מישהו אחר. אמרתי לאורי, 'תודה לאל שזה אתה'. אין לי שום מבוכה כשאני רואה את אשתו, יעל גולדמן. אני חולה עליה. קודם כל הייתי איתו מלפני 50 מיליון שנה, ואני בטוחה שגם היא העדיפה את זה. היינו שם ועשינו את זה. הוא כמו אח שלי. היא מהממת. אשה מדהימה. הורסת ויפהפייה וחכמה ומכילה ומדהימה. וזו היתה הצלה שזה היה הוא".

 

צילומי עירום? סקסי. אבל עדיין לא

"פנו אליי מ'פלייבוי' והציעו לי להצטלם. זה היה לפני הרבה זמן והציעו לי מלא כסף, מאות אלפי דולרים, הסוכן שלי כל פעם חזר אליי עם עוד ועוד כסף ובאיזשהו שלב אמרתי לו, 'אל תחזור אליי עם המחיר יותר, אל תגיד לי יותר, אני לא יכולה יותר'. לא יודעת איזה סכום היה שובר אותי, אני לא יודעת אם מיליון דולר היו שוברים אותי, אבל אני שמחה שזה לא הגיע לשם. אני לא חושבת שהייתי יכולה להיכנס לעולם ההפקה אם הייתי ב'פלייבוי'. העובדה שלא הייתי בסצנת המסיבות עזרה לי כשנכנסתי לחדר כמפיקה. אנשים ראו אותי בפעם הראשונה, ולא היה לי משהו שיכתים את העבר שלי. מצד שני, אני יכולה להגיד לך שאין לי ספק שאעשה את זה בעתיד. אני מבטיחה שזה יקרה".

 

גברים צעירים זה סקסי. אולי

"אני חושבת שעבר איזשהו מזכר בין כל הבחורים ברחבי העולם שכדאי להם להתחיל עם בחורות מבוגרות. כולם מסתכלים על הטרנד של הקוגריות, אבל חייבים למצוא מונח לבחורים שאוהבים בוגרות. אני חושבת שאלה הילדים שמתחילים עם בחורות ולא להפך. זה לא בגללנו, זה בגללם! הצעירים הבינו שזה הקטע. בוא נמצא לזה שם: ברדלס קטן. הכי צעיר שלי היה בן 20. עולל, תינוק, זאטוט. אמרתי, 'בחייאת אמא שלך, מה אתה רוצה ממני?' והוא עשה את זה בשיא הביטחון. ברור שיצאתי איתו! עם אומץ כזה לא אלך איתו אפילו לארוחת ערב? היות ומה שסקסי בעיניי זה שיחה, עם כל הכבוד לילד בן 20 זה היה מאוד משעשע. הוא היה בריטי, ולא אמריקאי, אז הוא היה קצת יותר בוגר מאחרים, אבל ישבנו במסעדה ואמרתי לעצמי, 'שיואו, רק שלא ייכנס מישהו שאני מכירה'. ברור שנכנס מישהו שאני מכירה. לא אמרתי כלום, זה היה מפיק אנגלי שעבדתי איתו פעם. עמדנו, פטפטנו, ואז הלכתי הביתה חיוורת ועם תחושה שבא לי למות. למחרת הוא סימס לי, "תגידי, זה היה דייט? בן כמה הוא?", אז כתבתי לו "כן, זה היה דייט, עם אומץ כזה הוא היה צריך לקבל לפחות ארוחת ערב". נראה לך שאני שילמתי? לא מעניין אותי מאיפה יש לו כסף, אני לא שואלת. אתה מתחיל עם בחורה בגילי? תתמודד".

 

אנחנו מריירים (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
אנחנו מרייריםצילום: גיא כושי ויריב פיין

 

(צילום: גיא כושי ויריב פיין; סגנון: מזל חסון; איפור: שירלי ויינר, שיער: יניב זאדה)

 

>>> הראיון המלא בגיליון פנאי פלוס - השבוע בדוכנים

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018