ריחו"ל
מבוכה במשפחה
צרות בגן עדן: קנדל ג'נר לא רוצה קשר לקים קרדשיאן
האחות הקטנה לבית קרדשיאן לא מעוניינת שאחותה הגדולה תגיע לתצוגות האופנה שלה. הסיבה: רוצה שיקחו אותה ברצינות. היא אפילו חושבת לפרוש מהריאליטי המשפחתי

לקנדל ג'נר בת ה-18 לא מספיק שהיא השמיטה את שם משפחתה, כדי שלא יקשרו אותה למשפחת קרדשיאן. עכשיו היא גם מעדיפה שאחותה הגדולה קים קרדשיאן לא תגיע לתצוגות האופנה בהן היא מככבת.

 

מה, לא היי פאשן? קנדל ג'נר
מה, לא היי פאשן? קנדל ג'נר

 

בראיון למגזין "LOVE" סיפרה האחות הקטנה: "קים הוזמנה להרבה תצוגות שהייתי בהן. היא התקשרה אלי לפני כן ושאלה 'היי, הזמנתי לתצוגה, רק רציתי ליידע אותך. את רוצה שאני אבוא?', ואני עניתי לה 'לא'".

 

מה הסיבה לכך? קנדל הבינה גם היא שקים קצת מדי טראשית עבורה: "אני רוצה להיות 'היי פאשן'. אני רוצה שיקחו אותי ברצינות". קצת מדי מאוחר לזה עכשיו, חמודה.

 

מקווה שקים לא בקהל. קנדל ג'נר (צילום: gettyimages)
מקווה שקים לא בקהל. קנדל ג'נרצילום: gettyimages

 

לעומת זאת, לפרוטקציה בזכות המשפחה ג'נר לא מסרבת: לאחר שקים משכה כמה חוטים לטובת הקריירה של הקנדלית, קיבלה האחות הצעירה קמפיין של ג'יבנשי,

הודות לחברות הטובה של קניה ווסט עם המעצב הראשי של החברה, ריקארדו טישי.

 

ולמרות זאת, על פי דיווחים קנדל כל כך לא רוצה להיות מתוייגת עם הקרדשיאניות, עד ששקלה אפילו לפרוש מהתוכנית "משפחת קרדשיאן". "חבריה בתעשיית האופנה הסבירו לה שתוכנית הריאליטי יכולה להרוס את קריית הדוגמנות שלה", סיפר מקור ל"דיילי מייל". לנו יש הרגשה שהיא לא הייתה נכנסת לתעשייה הזאת אם היא לא הייתה אחת מהמשפחה המפורסמת.

 

בימים שעדיין הצטלמו ביחד. קים קרדשיאן וקנדל ג'נר (צילום: gettyimages)
בימים שעדיין הצטלמו ביחד. קים קרדשיאן וקנדל ג'נרצילום: gettyimages

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018