ריחו"ל
בייבי בלו
ביונסה וג'יי זי מחדשים את הנדרים
מר וגברת קרטר רוצים להוכיח לעצמם (ולעולם כמובן) שהנישואים שלהם יצליחו למרות כל הקשיים שבדרך וכהוכחה, הם מחדשים את הנדרים שלהם. כי שש שנים זה באמת המון זמן

לאחר חודשים עמוסי שערוריות, בהם סיפקו לצהובונים בכל רחבי העולם, ג'וס בכמויות אדירות, עכשיו הגיע הזמן של ביונסה וג'יי זי, לעבוד קצת על הזוגיות שלהם.

 

 

המשפחה המאושרת (צילום: gettyimages)
המשפחה המאושרתצילום: gettyimages

 

אחרי שכל העולם ראה את סולאנג', אחותה של הזמרת, מכה את גיסה בסרטון המעלית המפורסם, אחרי שמועות על רומנים, בגידות ופרידה שכמעט

הובילו לגירושין ו רמיזה על הריון שני בעיצומה של הופעה, עכשיו, בני הזוג החליטו לחדש את נדריהם ולהוכיח לעצמם (ולעולם) שהם מאוהבים מתמיד.

 

מקור המקורב לזוג סיפר למגזין פיפל שכל הטררם התקשורתי סביבם בחודשים האחרונים לא הכל היה במסגרת תרגיל שיווקי לעודד מכירת כרטיסים לסיבוב ההופעות העולמי (כפי שנטען לא פעם) ושהזוג המלכותי אכן עבר תקופת משבר. "הם עברו תקופה קשה, אבל הם עבדו על הבעיות שלהם ועכשיו אחרי 6 שנות נישואין, הם מחדשים את הנדרים שלהם". המקורב מוסיף כי אחת מהסיבות לכך שהזוג רצה לפתור את הבעיות ולהצליח לחיות יחד היא בתם המשותפת, בלו אייבי בת השנתיים.

 

המקורב אף מוסיף כי ביונסה (33) וג'יי זי (44) מחפשים בית בפריז וראו כבר כמה נכסים בחודש האחרון. "אנחנו אוהבים את פריז, היא יקרה לנו מכיוון שכאן התארסנו, וכאן נוצרה בלו אייבי", כך סיפר הזמר בעיצומה של הופעה בפריז בחודש ספטמבר. טוב, פריז היא לגמרי עיר האהבה.

 

מאוהבים בעיר האורות
מאוהבים בעיר האורות

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018