ריחו"ל
מזל טוב!

הבחורה אש: אלישיה קיז ילדה את בנה השני

בשעה טובה, ילדה הזמרת אלישיה קיז את בנה השני. אנחנו בטוחים שעם גנים כאלה הוא כבר חתום באיזה לייבל

מזל טוב לזמרת אלישיה קיז (33) ולבעלה, מפיק המוזיקה סוויז ביטס (36), שהביאו לעולם ביום שבת האחרון, את בנם השני, ג'נסיס עלי דין. הזמרת העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה שנראית כמו פתק המודבק על עריסתו של הרך הנולד, הכולל פרטים כמו שמו, משקלו ותאריך יום הולדתו. לתמונה הוסיפה את הכיתוב: "איזה אושר, זה בן! אנחנו אסירי תודה". פירוש השם ג'נסיס אגב, הוא "בראשית".

 

 

אכן מרגש
אכן מרגש

 

רק לפני ארבעה ימים צולמה הזמרת כשהיא כורכת ידיה סביב הבטן ההריונית שלה וסולן להקת U2, בונו, מנשק אותה. כנראה זירז קצת את התהליך, מאחר

ותאריך הלידה הצפוי של קיז היה בכלל ב-31 בדצמבר. קיז וביטס נשואים מאז שנת 2010 ולהם בן נוסף איג'יפט דאוד (4). הזמרת אמרה למגזין People בחודש אוקטובר שהיא מתרגשת שבנה הבכור כבר לא יהיה הכי קטן וסיפרה שהוא תמיד מנשק לה את הבטן. "להיות אמא בהחלט נתן לי עוז והבנה עמוקה של האמונה שלי", הוסיפה.

 

קיז חשפה את ההריון שלה בחודש יולי האחרון, כשהעלתה תמונה שלה ושל בעלה באינסטגרם וכתבה: "יום נישואים שמח לאהבת חיי, ואם להפוך את הרגע הזה למתוק יותר, בורכנו ויש לנו מלאך נוסף בדרך. אתה משמח אותי יותר משאתה יודע. לחיי עוד הרבה הרבה שנים שיכללו את החלקים הכי טובים של החיים". מתוקים.

 

מזרז לידה? בונו מנשק
מזרז לידה? בונו מנשק

 

בחודש ספטמבר פירסמה הזמרת תמונת עירום שלה ושל הבטן ההריונית, עליה צוייר סמל לשלום, כהבעת תמיכה בתנועת “we are here”, וכתבה "אתם ואני במשימה ליצור עולם שלו ונחמד יותר". לפחות לה יש אג'נדה, שלא כמו תמונות הריוניות אחרות שאתם כבר בטח מכירים.

 

אישה עם אג'נדה
אישה עם אג'נדה

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018