ריחו"ל
נשבע לך
כדור הרס: האם פטריק שוורצנגר בוגד במיילי?
בזמן שבת זוגו, מיילי סיירוס, מראה לנו שהיא מאוהבת עד הגג, שוורצנגר כנראה מרגיש חנוק ונוסע לבלות עם בחורה אחרת במקסיקו. מריחים את הסוף? לא בטוח, תראו מה יש לדוגמן להגיד להגנתו. השתכנעתם?
בזמן שאתרים מסביב לעולם מדווחים שמיילי סיירוס (22) ובן זוגה פטריק שוורצנגר (21), שיוצאים כבר מעל לחמישה חודשים, נראים רציניים מתמיד ואף מתחילים לדבר על חתונה, יש מי שהורס את החגיגה. בטח תופתעו לשמוע שהמישהו הזה הוא פטריק בכבודו ובעצמו, שאיך נגיד את זה בעדינות, קצת פישל. אנחנו בטוחים שכשמיילי ראתה את התמונות שתיעדו את הפשלה, התהפכה לה הבטן. הכי כדור הרס.

 

חמוד, אולי התבלבלת, זו לא חברה שלך
חמוד, אולי התבלבלת, זו לא חברה שלך

הלו! את מתקרבת לאיזור רגיש
הלו! את מתקרבת לאיזור רגיש

 

כן, אתם לא מדמיינים. בתמונות, שצולמו ביום ראשון האחרון במקסיקו, נראה שוורצנגר, כשהוא מחובק עם אישה אחרת. אולי שוורצי חשב שהצלמים לא יגיעו עד לשם. אז חשב. הדוגמן צולם, כשהוא נראה מיודד וקרוב מדי למישהי שהיא, ובכן, פשוט לא מיילי סיירוס.

 

בתמונות ניתן לראות שהם מחובקים, צמודים אחד לשני וחדי האבחנה אף יזהו את שוורצנגר שותה אלכוהול מתוך הפופיק (!!) של הבחורה המסתורית. אם תהיתם אגב, היא אינה מקסיקנית, היא מיובאת הישר מארה''ב, לפחות כך ניתן להסיק מהסרט שעל ראשה, עליו כתוב "קאפה קאפה גאמה", שהיא אחת האחוות הקיימות במכללה אליה רשום שוורצנגר. או שאולי זה ה"קר לי אפשר את הסווטשירט שלך?" החדש.

שתה ממני צ'ייסר, זה מה שחברים עושים
שתה ממני צ'ייסר, זה מה שחברים עושים

 

לאחר שהופצו התמונות ברשת וגרמו לזעם בקרב מועדוני המעריצים של מיילי ברחבי העולם, צייץ אתמול (ב') שוורצנגר בחשבון הטוויטר שלו: "אלוהים אדירים. זו חברה של חבר ממש טוב שלי. בחיים לא אעשה כלום נגד חברה שלי. אפשר שלבנות יהיו ידידים בנים ולבנים ידידות בנות". תכלס, המדור שותה בודי שוטס מהפופיק של חברים שלו כל הזמן. אחרי הכל, אם זה לא אפלטוני, אז מה כן??

 

מיילי בכל מקרה, טרם הגיבה לעניין בצורה קונקרטית וממשיכה להעלות תמונות הזויות לחשבון האינטסגרם שלה ואם תרשו לנו, סתם ככה בשביל הדובדבן שעל הקצפת, אז נספר לכם שהאקטים המביכים שעושה פטריק עם נשים אחרות, קורים ממש במקביל לכך שהיא דווקא עושה מאמץ כביר להתמתן בכדי לגרום לאמא שלו לחבב אותה. מישהו הזמין אירוניה? לסיום, אנחנו מודים שלפעמים אנחנו קשוחים עם סיירוס וחושבים שהיא הכי מוגזמת, אבל אנחנו בהחלט מקווים שהיא תראה לשוורצי מה זה.

יאללה, בוא נלך להיות אפלטונים במלון
יאללה, בוא נלך להיות אפלטונים במלון

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018