פפראצי
ריצ'י ריץ'

תמונות ראשונות: השחקן ריצ'רד גיר בישראל

כוכב הקולנוע נחת הבוקר בשדה התעופה בן גוריון וכבר המשיך למלון בירושלים בו ישהה בשבוע הקרוב, בעודו מפזר אבק כוכבים לכל עבר. תגיד, יש מצב לשיחזור סצנת הסיום מ"אישה יפה" עם המדור?

אורח לחג: בשעה 4:30 לפנות בוקר (ב'), נחת בישראל השחקן ריצ'רד גיר, מה שגרם למדור להשכים מוקדם מתמיד ולהתייצב בשדה התעופה עם פרחים, שלט "וולקאם טו יזרעאל" ובלונים, רק כדי לגלות שהכוכב ההוליוודי עשה לו "כיפה אדומה" והתחמק ממצלמות הפפראצי.

 

אולם, אל יאוש, המדור ידוע כמי שלא מוותר בקלות ולכן הציב לגיר מארב נוסף גם בכניסה למלון "ליאונרדו פלאזה" בירושלים, שם ישהה השחקן בביקורו בישראל. ואכן, כשעה בערך לאחר שנחת על אדמת הקודש, תפסנו אותו בדרכו לצ'ק אין אחרי שהגיע ארצה בטיסת אל על, כשהוא נראה רענן מתמיד, גיר אגב, ויתר על הכניסה הצדדית ונכנס כאחד האדם מהכניסה הראשית למלון. כיאה למעמדו, הוא ישהה בסוויטה בקומה ה-22 עם נוף לעיר העתיקה. ברשימת הדרישות שלו ביקש וגם קיבל: פינת תה ירוק עם אדניות תבלינים טריים של לימונית, מרווה, נענע מגוון של פירות יבשים דגש על פקאנים לא קלויים, פירות וירקות טריים אורגנים.

 

ברוך בואך ארצה! ריצ'ארד גיר מגיע לחג (צילום: אלכס קולמויסקי)
ברוך בואך ארצה! ריצ'ארד גיר מגיע לחגצילום: אלכס קולמויסקי

 

לטובת שאר צלמי הפפראצי, נשמח לעדכן שהכוכב האמריקאי בן ה-65 הגיע לביזנס ולא לפלז'ר - צילומי סרטו החדש של יוסף סידר, "אופנהיימר". החלק הראשון של הצילומים נערך בניו יורק, ולמרבה השמחה, החלק השני מצטלם ממש פה, מה שגרם לשחקן המפורסם להגיע (ולא בפעם הראשונה) לביקור בישראל.

 

צילומי הסרט צפויים להיערך בשבוע הקרוב בירושלים. לצידו על הסט יש כמובן גם נציגות מקומית של שחקנים מכובדים ביניהם, ליאור אשכנזי, טלי שרון, נטע ריסקין, דובל'ה גליקמן ויהודה אלמגור. בסרט מככבים גם שרלוט גינזבורג הצרפתייה והשחקן האמריקאי סטיב בושמי.

 

עלילת "אופנהיימר" קצת יותר סבוכה, פתלתלה ומתקשרת עם העולם האמיתי. הסיפור סובב סביב מעלליו של עסקן יהודי ניו יורקי בשם נורמן אופנהיימר (גיר), שפוגש במקרה פוליטיקאי ישראלי בשם מיכה במנהטן. מה שמתחיל ברכישה משותפת של נעליים יוקרתיות, נמשך כמערכת יחסים מלאה עליות ומורדות המושפעת מהקריירה הפוליטית של מיכה, שתופסת תאוצה. בינינו, כל תירוץ לראות את גיר על המסך ישכנע אותנו. ברוך הבא, חבר.


אתה נראה עירני יחסית לשעה 5 בבוקר! (צילום: אלכס קולמויסקי)
אתה נראה עירני יחסית לשעה 5 בבוקר!צילום: אלכס קולמויסקי

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018