ריחו"ל
נפתחנו

בראד פיט: "אנג'לינה כרתה את השחלות בשביל שנינו"

"ידעתי במהלך הניתוחים שבראד לצידי ולא יגרום לי להרגיש פחות אישה", סיפרה אנג'לינה ג'ולי על כריתת השחלות שעברה, במסגרת ראיון זוגי עם בעלה בראד פיט. "היא מלאת עוצמה, עשתה זאת כדי שנישאר יחד", הוסיף פיט, שחשף גם סודות משעשעים מכישורי המטבח של אשתו. עוד מהראיון הנדיר של הצמד ההוליוודי המלכותי - בפנים

בפעם הראשונה מזה זמן רב, התיישבו בראד פיט (51) ואנג'לינה ג'ולי (40) לראיון זוגי נדיר ונתנו לנו הצצה לדינמיקה ביניהם, שלא בדיוק מצליחה לעבור בתמונות סטילס. כזכור, השניים מככבים יחד (בפעם הראשונה מזה עשור) בסרט חדש, "ליד הים", אותו גם כתבה, ביימה והפיקה. תוך כדי עבודה, נאלצה ג'ולי לעבור ניתוח כריתת השחלות, אחרי שגילתה מוקדם יותר השנה כי היא נושאת גן מסוכן, שמגביר את הסיכויים לחלות בסרטן.

 

בראיון שהתקיים במסגרת תוכנית הבוקר האמריקנית "The Today Show" סיפר פיט כי שהה בצרפת שכשגילה שלג'ולי יש סיכוי לחלות בסרטן השחלות ושהיא צריכה להסירן. "אנג'י התקשרה אלי, ועליתי ישר על מטוס חזרה הביתה. לראות את אשתי, כשהיא צריכה להיות הכי חזקה בעודה שומעת את החדשות המפחידות האלה - היה מאוד מרגש, ולא להיות שם זו הרגשה נוראית".

 

"לא היתה שום יוהרה בגישה של אשתי. זה היה בוגר. היתה בכך עוצמה. זה היה עוד אחד מהדברים האלה בחיים שמחזקים אותך והיא עשתה את זה בשביל הילדים. היא עשתה את זה בשביל המשפחה שלה, כדי שנוכל להיות ביחד", הוסיף פיט. ג'ולי עברה גם כריתת שדיים כפולה לפני כשלוש שנים, ובעזרת הניתוחים הללו הקטינה משמעותית את האחוזים ללקות במחלה. בראיון היא מספרת כי חלק מהרופאים שטיפלו בה, היו אלו שטיפלו גם באמה המנוחה, מרצ'לין, שהלכה לעולמה בגיל 56 אחרי שחלתה בסרטן השחלות.

 

בראנג'לינה. מתוך הראיון הזוגי המרגש
בראנג'לינה. מתוך הראיון הזוגי המרגש

"היו כמה אחיות שטיפלו בשתינו, וגם כמה רופאים שטיפלו בשתינו, אז בעצם, הרופאה שהסירה לי את השחלות היתה הרופאה של אמא שלי. מסתבר שאמי אמרה לה בעבר 'תבטיחי לי שתוציאי לאנג'י את השחלות', אז כשאני והרופאה נפגשנו, שתינו בכינו והיא אמרה 'הבטחתי לאמא שלך, ואני חייבת לקיים'".

 

אומרים שמערכות יחסים יכולות לעבור משברים בשתי צורות, להתחזק או להתפרק. אצל בראנג'לינה נדמה שמערכת היחסים בהחלט התחזקה. "ידעתי במהלך הניתוחים שהוא נמצא לצדי, ושזה לא משהו שיגרום לי להרגיש פחות אישה, בגלל שהבעל שלי לא יאפשר לזה לקרות. להתמודד עם הנושאים האלה ביחד ולדבר עליהם, לדבר על מה זה אומר להיות אנושי - אני חושבת שזה דבר יפיפיה".

 

שלום למלך ולמלכה. בראנג'לינה מדגימים זוגיות אמיצה (gettyimages)
שלום למלך ולמלכה. בראנג'לינה מדגימים זוגיות אמיצהgettyimages
 

ואיך אפשר לסיים בלי הלצה, או יותר נכון באיזה משהו שיגרום לנו להאמין שג'ולי אחרי הכל, לא מושלמת - כי לבשל חברים, היא לא יודעת. ג'ולי מעידה על עצמה שבכל כמה זמן מתגנבות לה מחשבות שאולי היא לא ממש אישה קונבנציונלית, ושאולי כדאי שתלמד להעמיד סירים. לדברים האלו הגיב פיט במשפט "אני מתייחס לזה בהומור, אבל באמת, אין לה מה לחפש במטבח". המדור רץ לאפות איזה עוגה, אתם יודעים, להרגשה הטובה.

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018