ריחו"ל
נחשפת
ליידי גאגא: "האונס שינה את חיי"
בפאנל שעוסק בסרט דוקומנטרי על אונס בקמפוס, ליידי גאגא חושפת פרטים על טראומת האונס שלה " לא סיפרתי לאף אחד 7 שנים" שיתפה והוסיפה "זה אירוע ששינה את הגוף שלי ואת המחשבות שלי"

לפני שנה בדיוק, בתכנית הרדיו של הווארד סטרן, חשפה ליידי גאגא (29) שבגיל 19 נאנסה על ידי מפיק מוזיקלי שהיה מבוגר ממנה ב20 שנה. בזמנו, היא לא רצתה להרחיב את הדיבור על הנושא, כנראה כי הרגישה שזה יותר מדי, מהר מדי.

 

היום, בפאנל מטעם ה"ניו יורק טיימס", שדן בנושא אונס ומודעות לנושא תקיפות מיניות  היא פותחת את הלב בפעם הראשונה: "לא סיפרתי לאף אחד במשך שבע שנים. לא ידעתי מה לחשוב על זה, לא ידעתי איך לקבל את זה. לא ידעתי איך לא להאשים את עצמי או לא לחשוב שזו בכלל אשמתי. זה ארוע שממש שינה את החיים שלי. זה שינה את מי שהייתי לחלוטין. זה שינה את הגוף שלי ואת המחשבות שלי"

 

"האונס שינה את חיי"

"האונס שינה את חיי"

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בין חברי הפאנל נכחו הפזמונאית דיאן וורן- גם היא קרבן לתקיפה מינית, הבמאי קירבי דיק והמפיקה איימי זירינג שיחד יצרו סרט דוקומנטרי בשם “The Hunting Ground”, בנושא אונס בקמפוס. שירה של גאגא, שהוקלט לאחרונה “Til It Happens to You”- הוא שיר הנושא של הסרט.

 

כשנשאלה איך המעשה שינה את הגוף שלה, הסבירה גאגא ש"כשעוברים טראומה כזו, אין רק השלכות פיזיות מיידיות. עבור הרבה אנשים מדובר בפוסט טראומה, כשחווים את החוויה הזו שוב ושוב במשך השנים. זה יכול לעורר תסמינים פיזייים של מצוקה. הרבה אנשים סובלים לא רק מכאב רגשי ומנטלי, אלא גם מכאב פיזי כתוצאה מהתעללות, אונס, או טראומה אחרת מכל סוג שהוא".

 

 

הקליפ של ליידי גאגא לשיר שנועד לעורר מודעות לתקיפות מיניות בקמפוסים

הקליפ של ליידי גאגא לשיר שנועד לעורר מודעות לתקיפות מיניות בקמפוסים

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"אני לא יכולה להגיד למה לא יכולתי לספר לאף אחד. לקח לי כמעט שבע שנים וסיפרתי רק שלא הייתה לי ברירה, כשהאדם הזה פשוט לא הפסיק לבוא אלי בדרישות. הוא פשוט לא עזב אותי במנוחה והוא לא האמין אפילו שהוא אונס אותי. זה מאוד מפחיד. במיוחד כשאתה מכיר את התוקף שלך זו לא מחשבה רציונלית. תהיתי אם אני משוגעת, אם המצאתי הכל וזה לא באמת קרה, אבל יש לי את הצלקות והפצעים בתוכי לנצח. כל אחד צריך להשאר נאמן לעצמו בנקודה הזו ולדעת שאם יש משהו שבור, הוא שבור מסיבה".

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018