ריחו"ל
סוכנת חשאית
לא נעים: אשתו של שון קונרי מסתבכת
בעלה אמנם שיחק סוכן חשאי במשך שנים ארוכות, אבל כנראה שהדפוסים שלו על המסך הגדול לא דבקו באשתו, שחשודה בהונאה בסכומי עתק

באופן די אירוני, בזמן שהסרט החדש מסדרת ג'יימס בונד, "ספקטר",  בו מככב דניאל קרייג, מפציץ באקרנים, החיים של סר שון קונרי (85), מיסטר בונד בדימוס, אם תרצו, קצת פחות מאירים לו פנים. במיוחד בגלל שאשתו השניה, האמנית הצרפתייה מישלין רוקיוברון (84) חשודה בלקיחת חלק

בתכנית להונאת משרד האוצר הספרדי (זה נהיה טרנד או משהו?) ואם תורשע, היא עלולה לקבל קנס של כ-24 מליון דולר ואף שנתיים וחצי בכלא. פחות 007 ויותר 911.

 

מסתבר שהסיפור הזה נמשך כבר זמן מה, כשמדובר על אחוזה שמכרו השניים במאליבו בשנת 1998, בסכום של כשבעה מליון דולר. שמו של קונרי אמנם טוהר עוד בשנה שעברה, אחרי חקירה ארוכת טווח, במבצע אותו כינתה המשטרה הספרדית "גולדפינגר", אבל התובעים חושדים ברוקיוברון שהיא חברה לעורכי דין ואנשי עסקים בזמנו, על מנת להסתיר רווחים מהמכירה. היא כמובן, מכחישה.

 

כלא בגיל 84 זה קצת מיותר, לא? (צילום: Gettyimages)
כלא בגיל 84 זה קצת מיותר, לא?צילום: Gettyimages

 

השטח הזה במאליבו היה בבעלותם של הזוג קונרי במשך כמה עשורים לפני שנמכר, ולאחר מכן נבנו עליו 73 דירות יוקרה, זאת למרות שהרשות המקומית אישרה חמש דירות משפחתיות בלבד. הרווח היה, אם תהיתם, הוא בסביבות ה-57 מליון דולר. על פי טיעוני התביעה, רוקיוברון קשרה עצמה לחברה הספרדית שבנתה בשטח, כשביחד הם הגו תכנית לרמות את משרד האוצר הספרדי בסכום של כ-7.2 מליון דולר. אוקיי, אז אנחנו מבינים שלא צפית בסרטים של בעלך עד הסוף.

 

כעת, מכתב נשלח לביתם של קונרי ואשתו בבאהמה'ס, אשר מיידע את רוקיוברון שהיא צריכה להתייצב בבית המשפט עם עורך דין מטעמה. המשפט יתרחש בבית משפט פלילי במלאגה שבספרד, בתאריך שעוד טרם ידוע. אבל היא לא לבד אגב, יחד איתה ישנם עוד 16 נאשמים. אתם יודעים, כדי שלא תרגיש בודדה.

מקווים שהאמת תתגלה בקרוב. שון קונרי ומישלין רוקיוברון (צילום: Gettyimages)
מקווים שהאמת תתגלה בקרוב. שון קונרי ומישלין רוקיוברוןצילום: Gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018