רכילות+
קולולו!
מזל טוב: גל מקל הציע נישואין לחברתו
הכדורסלן החתיך הבין שדניאל סימס, האישה שאיתו בשבע השנים האחרונות, היא האישה של חייו, כרע על ברך אחת ושלף טבעת. פייר, אנחנו היינו עונים "כן" עוד לפני שראינו את היהלום

את זה שגל מקל (27) תפוס חזק - כולם יודעים, אחרי הכל, שבע שנים עם דניאל סימס (בתו של שחקן הכדורסל האגדי וילי סימס) ממש לא הולכות ברגל.

 

ועכשיו, שחקן הכדורסל כנראה הבין שאין לו יותר בשביל מה למשוך זמן, ובמוצאי סוף השבוע האחרון, כמה ימים אחרי יום הולדתה ה-28 של סימס, ביקש ממנה הכדורסלן להיות אשתו. מה אתם חושבים שהיא ענתה?

 

בדיוק ככה, רק בשמלה לבנה. מהממים. מזל טוב! (צילום: לם וליץ סטודיו)
בדיוק ככה, רק בשמלה לבנה. מהממים. מזל טוב!צילום: לם וליץ סטודיו

 

נו, אז ברור שהיא ענתה "כן". למה, אתם הייתם עונים אחרת? ההצעה הרומנטית התרחשה בארוחת ערב בבית מלון בתל אביב בו שכר מקל חדר, ורגע אחרי ששאל את השאלה המרגשת, הגיעה המשפחה והצטרפה לחגיגות. חמודים.

 

כאמור, השניים יוצאים כבר שבע שנים, לאחר שהכירו באירוע של מנהלת ליגת הכדורסל, כך שהמדור שוקל להתחיל ללכת לבקר שם בעצמו. לכו תדעו, אולי גם לנו יצא להכיר בן זוג וללוות אותו לסט הצילומים כשהוא יחלטר כדוגמן. 

 

אגב, אלה ימים משמחים עבור מקל, שרגע לפני האירוסים המרגשים גם חתם בקבוצת מכבי תל אביב, בה הוא גדל, מה שאמר שהוא חוזר הביתה בקרוב. ברוך שובך כפרה. שיהיה במזל!


אין מה לעשות, בחתונה תיאלץ להגיע עם חולצה. אבל אנחנו נתגבר (צילום: רונן אקרמן)
אין מה לעשות, בחתונה תיאלץ להגיע עם חולצה. אבל אנחנו נתגברצילום: רונן אקרמן

 

לאן תטוסו בירח דבש?
לאן תטוסו בירח דבש?

בופה או הגשה?
בופה או הגשה?

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018