ריחו"ל
פרידה
סלין דיון מתאבלת בהלווית בעלה
הזמרת הקנדית מתמודדת עם טרגדיה כפולה, אחרי שנפרדה בהפרש של ימים מאחיה ומבעלה ומנהלה האישי, רנה אנג'ליל. כעת מגיעות תמונותיה מתאבלת ומודה למעריצים הרבים שנכחו בהלוויתו של האחרון, שהלך לעולמו בגיל 73 מקץ מאבק של שני עשורים בסרטן

כשבוע אחרי שאיבדה סלין דיון את בעלה רנה אנג'ליל, נתנה הזמרת הזדמנות למעריציו הרבים להיפרד ממנו בטקס מיוחד עם ארון הקבורה פתוח, שהתקיים אתמול בצהריים (ה') במונטריאול. אנג'ליל המנוח היה חולה בסרטן בגרונו והלך לעולמו בגיל 73. הלוויתו צפויה להערך היום (ו'). באותו יום גם נערכה הלוויתו של אחיה דניאל, שמת ממחלת הסרטן באותו שבוע. 

 

טרגדיה כפולה. סלין דיון (צילום: Global News)
טרגדיה כפולה. סלין דיוןצילום: Global News

למרות שהאירוע המתוקשר, דיון לא הצליחה להתאפק ובכתה מספר פעמים מול מאות האנשים שהגיעו על מנת לחלוק כבוד אחרון. "הלב שלה שבור לחתיכות. אין מילים. היא באבל כבד כרגע, שבורת לב, אבל מעמידה פנים כמו גיבורה", מספר מקור למגזין.

 

בעודה מתאבלת, סיפרה דיון למגזין "פיפל" שהיא אסירת תודה לסובבים שנתנו למשפחה להתאבל ללא הפרעה בתקופה הקשה הזו. "התמיכה שקיבלנו היתה מבורכת". הזמרת היתה אמורה להגיע לטקס לחצי שעה בלבד, אך נשארה שם כמה שעות, עד רדת החשיכה. היא אף שוחחה עם מעריצים שעמדו בתור כדי לדבר איתה.


נפרדת מהבעל רנה שצעד עמה לאורך כל הקריירה (צילום: Global News)
נפרדת מהבעל רנה שצעד עמה לאורך כל הקריירהצילום: Global News
 (צילום: Global News)
צילום: Global News
 

אחרי שהודיעה כי היא משהה את הופעותיה בלאס ווגאס עד חודש פברואר, בישרה גם כי לא תשיר בטקס האשכבה, אותו תיכנן בעלה לפני שהלך לעולמו. מסתבר שאנג'ליל רצה שהכל יהיה מוכן מראש, למרות שלא ידע מתי בדיוק זה יקרה. "ההלוויה כולה התנהלה כפי שרנה רצה. הוא כמובן רצה שהיא תערך היכן שנשא לאישה את אהבת חייו".


 (צילום: Global News)
צילום: Global News

 (צילום: Global News)
צילום: Global News

 (צילום: Global News)
צילום: Global News

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018