רכילות+
מילה חמה

אביב גפן במסר אישי לדודו אהרון: "לך אחרי הלב שלך"

אנחנו מודים, לא חשבנו שאחרי הריב התקשורתי בין השניים יגיע היום שגפן יעמוד לצדו של אהרון. אבל גם אנחנו לפעמים טועים. אז מה היה לרוקסטאר לומר לזמיר? האזינו

אחרי שחשבנו ששמענו הכל, לפעמים גם אנחנו מצליחים להיות מופתעים, והפעם, תודות לאביב גפן, שהוא האחרון שהיינו בטוחים שייתן את דעתו בפרשת דודו אהרון והמשפחה שמסרבת לרדת מהכותרות. למי שהספיק לשכוח, בפרקים הקודמים ציפורה אהרון, אמו של הזמר, דאגה לספר לכל העולם ואשתו מה היא חושבת על בת הזוג של בנה, שיר רוזנבלום, ואיך היא תעשה הכל כדי לפרק את הקשר ביניהם, כולל טקס הוצאת הכישוף מתוקשר אחד.

 

אבל הרבה לפני שדודו הסתכסך עם אמא שלו, הוא וגפן החליפו ביניהם עקיצות, כשגפן, באופן אירוני, לעג לשיר "אמא יקרה" בפריים טיים, ואהרון לא נשאר חייב והגיב לו בסטטוס חריף במיוחד. היום (א') קיבל אהרון תמיכה ממקום לא צפוי, כשגפן עלה לשידור ב"רדיו דרום" ויצא במסר אישי לזמר: "בלי ציניות, יש לי מסר לדודו אהרון. לך אחרי הלב, בלי פחדים, עד הסוף. אני איתו לגמרי". אוקיי, אותנו אישית זה ממיס.

 

 

תמיכה ממקום לא צפוי. אביב גפן (צילום: ענת מוסברג)
תמיכה ממקום לא צפוי. אביב גפןצילום: ענת מוסברג

 

גפן, שהתראיין לתכניתו של יורם סוויסה ברדיו דרום הוסיף גם ש"ההורים צריכים לשחרר באהבה, זה לא עליהם יותר. ילדים זה מעל ההורים. הם צריכים לשחרר. ומה שהוא עובר, זה הרגיש לי באמת כבר הרבה זמן לא טוב. זהו, רק שידע מסר ממך, מרדיו דרום, שאני איתו לגמרי ושילך אחרי הלב שלו." שמעת דודו?

 

בקרוב הדואט עם גפן? דודו אהרון ושיר רוזנבלום (צילום: ענת מוסברג)
בקרוב הדואט עם גפן? דודו אהרון ושיר רוזנבלוםצילום: ענת מוסברג

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018