ריחו"ל
מה יהיה?
האם בתה המאומצת של מדונה תוחזר למשפחתה הביולוגית?
מלכת הפופ לא הספיקה לסיים את קרב המשמורת על בנה רוקו וכבר נוחתת עליה פרשיה נוספת, הפעם בנוגע לבתה המאומצת, מרסי ג'יימס, כשמשפחתה הביולוגית דורשת אותה בחזרה ומאשימה: "מעולם לא התכוונו להיפרד ממנה"

 

 

אין מה לומר, זו לא תקופה טובה להיות מדונה, או אם תרצו - הזמרת הגדולה בעולם. לא מספיק שהצרות המשפטיות עם הבן רוקו משפיעות לרעה על חייה של מדונה, עכשיו מגיעות חדשות רעות גם מכיוון מלאווי, מקום הולדתה של בתה, מרסי ג'יימס (11), אותה אימצה מלכת הפופ בשנת 2009.

 

 

מדונה והבנות לורדס ומרסי (צילום: gettyimages)
מדונה והבנות לורדס ומרסיצילום: gettyimages

 

הכי כיף עם מדונה (צילום: gettyimages)
הכי כיף עם מדונהצילום: gettyimages

אגת'ה מולנדה, חברתה הטובה ביותר של אמה הביולוגית של מרסי, סיפרה ל"דיילי מייל" שהמשפחה מעולם לא התכוונה למסור את מרסי הקטנה לאימוץ.

 

"מדונה כנראה חשבה שהיא מצילה את מרסי מחיים של עוני או מוות בטוח, אבל לא סיפרו לה את כל האמת. קשה להגדיר במילים כמה המשפחה אוהבת את מרסי. הם מעולם לא התכוונו להיפרד ממנה לצמיתות, וכעת זו מלחמה והם לא מתכוונים לוותר".

 

A photo posted by Madonna (@madonna) on

נעדכן, כי אמה הביולוגית של מרסי מתה שמונה ימים אחרי שילדה אותה בשנת 2005 והתינוקת הועברה לבית יתומים מקומי. לדבריה של אגת'ה, המאבק עלול להיות קשה יותר ממאבק המשמורת שמדונה מנהלת בימים אלה עם גאי ריצ'י. "למשפחה היה הסכם עם בית היתומים בו מרסי שהתה והם קבעו שהילדה תחזור אליהם כשתגיע לגיל שש. כנראה שהייתה אי הבנה, או שמנהלי בית היתומים שמחו שמרסי אומצה. כך או כך, זה לא תקין ולא הוגן".

 

A photo posted by Madonna (@madonna) on

לוסי צ'קציווה, סבתה של מרסי, סיפרה בראיון שהזמרת הוציאה את הילדה במרמה מהמשפחה. "תמיד התנגדתי לאימוץ, אבל מדונה שיקרה ואמרה שיהיו לי זכויות ביקור". הסב הצטרף לטענות והוסיף שהמשפחה מעולם לא קיבלה כסף עבור הילדה, אבל שכולם שמחים שיהיה לה עתיד טוב יותר. בינינו, עם התקופה הקשה שהזמרת חווה, אנחנו לא בטוחים לגבי זה.

 

ומה יש למדונה לומר על כל הפרשיה? נראה שהיא עסוקה בלנסות ולשדר עסקים כרגיל, כשלפני יומיים העלתה הזמרת תמונה לחשבון האינסטגרם שלה, בה כתבה שהיא מתרגשת לקראת ביקורה במלאווי בקיץ הקרוב. האם הביקור קשור לסאגה המשפחתית המטלטלת? נמשיך לעקוב.

 

A photo posted by Madonna (@madonna) onנראה לנו שיש עלייך עין (צילום: gettyimages)
נראה לנו שיש עלייך עיןצילום: gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018