רכילות+
לא נפסיק לשיר
שימי תבורי: "אתבע את הבן שלי ואביהו מדינה הוא חבר מזויף"
שימי תבורי יורה לכל הכיוונים ולא משאיר אף אבן הפוכה. "ילדיי הסיתו. אתבע על נזק ולשון הרע. מתבייש בחבריי". אלירן תבורי: "הכל נעשה מתוך דאגה ואהבה", אביהו מדינה: "הוא תחת השפעה הרסנית". לסיפור המלא

חתונה שנייה באמסטרדם. יהודית באומן ושימי תבורי (צילום: נשמות טובות)
חתונה שנייה באמסטרדם. יהודית באומן ושימי תבוריצילום: נשמות טובות

 

שימי תבורי ויהודית באומן ממשיכים לעדכן את הסאגה הבלתי מסתיימת שלהם. הבוקר (א') התפרסם במדור "העלוקה" של "ידיעות אחרונות" כי בני הזוג, שעל סיפורם קראתם כאן לראשונה, לא הסתפקו בחתונה ברבנות בישראל. מקורות יודעי דבר באמסטרדם בישרו שהם ערכו טקס חתונה גם שם. זה קרה בבית העיריה של פרבר סמוך, בנוכחות בני משפחה וחברים הולנדים של הכלה. וזה לא הסוף, כי ב-24 בחודש הם מתכננים מסיבת חתונה גדולה בנמל תל אביב.

 

ואם לא הספיקו לכם הפנינים ששיחררה רעייתו ממש בשבוע שעבר, אז גם לתבורי, מתברר, יש בטן מלאה על כל העולם: "יהודית הובהלה לבית החולים באמסטרדם לאחר שעברה אירוע לבבי קל. גם המצב של קארין הידרדר מאוד. הילדים שלי הסיתו את החברים ואת המשפחה של יהודית. אנחנו הולכים על תביעה על נזק ולשון הרע. הם עברו את גבול הטעם הטוב, הכפישו אותה ברמות שקשה להכיל".

 

וזה ממשיך: "אני מדבר על תביעה נגד הבן שלי אלירן וחברתו. גם החברים שלי הצמיחו קרניים והם שותפים למעשיהם של הילדים. אביהו מדינה הוכיח את עצמו כחבר מזויף. כשהיינו אצלו בבית הוא רק שיבח את הקשר עם יהודית ואמר כמה היא מקסימה. אני מתבייש בחברים שלי כשאני מגלה שני פרצופים".

 

תביעת לשון הרע? אלירן, שימי ובן אל תבורי (צילום: אלירן אביטל)
תביעת לשון הרע? אלירן, שימי ובן אל תבוריצילום: אלירן אביטל

 

אלירן תבורי אמר בתגובה: "אחיי ואני מאוד אוהבים את אבינו והכל נעשה מתוך דאגה עמוקה לבריאותו ואהבה אמיתית".

 

ואביהו מדינה מסר: "ברור שאם אני לא תומך בצעד השגוי שלו ובתוצאותיו השליליות מאד אז גם אני אחשב בעיניו חבר מזוייף. אבל אני לא שופט אותו

על כך, כיוון שהוא תחת השפעה נפשית הרסנית ואני מקווה שיצא מגיא צלמוות הזה שהוא נכנס אליו שהתפתה להאמין ש-72 בתולות מחכות לו בגן העדן, ובמקרה שלו, שהוא הולך להיות אוליגרך של חצי מיליארד דולר. בינתיים, בתמימותו, הוא עדיין מאמין שהוא מפוצץ את חייו בדרך למטרה נעלה, לכסף הגדול שמישהי הבטיחה לו. השה התמים עולה מרצונו כקורבן על מזבח העולה ועדיין טוען שהוא בדרך לגן העדן. שאלוהים יעזור לו, כי חברים ומשפחה כבר לא רלוונטים. כולם מזוייפים וטיפשים שלא רואים את בגדי המלך החדשים!".

 

שימי תבורי ואביהו מדינה בימים יפים יותר (צילום: דלית שחם)
שימי תבורי ואביהו מדינה בימים יפים יותרצילום: דלית שחם

"השה התמים עולה מרצונו כקורבן". מדינה (צילום: יובל חן)
"השה התמים עולה מרצונו כקורבן". מדינהצילום: יובל חן

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018