רכילות+
החיים פלוס אחד
בר רפאלי, לידיעתך: המדריך לאמא הסלבית הטרייה
הטופ מודל החליפה סטטוס ל"אמא" לפני יותר משבוע, ועדיין לא פירסמה תמונה של הילדה. אז כדי לעזור לה לחזור לשגרה, החלטנו לרכז עבורה את הטיפים הכי חשובים שיש לאמהות המפורסמות בביצה להציע. אז איך כדאי להסתיר את ליב ממצלמות הפפארצי ומה הדרך הכי טובה לקבל מתנות? לקרוא ולגזור

בר, לידיעתך
בר, לידיעתך

 

בר רפאלי ילדה את בתה הבכורה ליב ביום חמישי שעבר, ועם כל יום שעובר, אנחנו לא מבינים איך זה שהיא עוד לא פירסמה אפילו תמונה אחת של יורשת העצר באינסטגרם. נכון, תמונה מבילוי משותף עם הבעל (שבוע בלבד אחרי הלידה), זה הכיוון הנכון אבל כדי שבכל זאת נישן בשקט, החלטנו לעזור למאמא רפאלי להבין מה נכון ומה לא נכון לעשות, כשאת מחליפה סטטוס ל"נשואה+1".

 

1. איך להסתיר את התינוקת מעיני הציבור?

 

מישהו לקח את זה צעד אחד רחוק מדי. מייקל ג'קסון (gettyimages)
מישהו לקח את זה צעד אחד רחוק מדי. מייקל ג'קסוןgettyimages

 

אין דרך יפה לומר את זה אבל ליב עזרא היא נכס לאומי, הילדה של כולנו, הנסיכה שרלוט של הלבנט. סביר להניח שאמא ברבור לא חושבת ככה, ולכן תנסה להסתיר את הילדה זמן רב ככל שניתן. יש מספר דרכים להסליק תינוק, נתחיל מהקל אל הכבד: קים קרדשיאן הסתירה את ווסט ונורת' הקטנים מספר חודשים, אך פרסמה תמונה פרונטלית כשהם היו יפים מספיק. כאילו, לפי דעתה, אנחנו חושבים שכל התינוקות יפים.

 

הדרך על שם ביונסה כוללת בובה שנכנסת למנשא ומכוסה בשמיכה בזמן שבלו אייבי, הבובה האמיתית של משפחת נואלס-קרטר, מוברחת הרחק מעיני הצלמים שמתמקדים באמא. הדרך השלישית עליה אנחנו לא ממליצים בשום צורה נקראת על שם מייקל ג'קסון, שנהג להסתיר את ילדיו בשלל מסכות, וילונות ושמיכות. לכאורה כדי לא למשוך תשומת לב, בפועל נגרם האפקט ההפוך והפעוטות משכו אש ותשומת לב מהעולם כולו (ומשירותי הרווחה בפרט).

שורה תחתונה: בר, תמונה באינסטגרם לגמרי תספק אותנו.

 

2. איך לתחזק את המושג "מילף"?

אין בכוונתנו להפעיל שום לחץ על האמא הטרייה, אבל אנחנו עדיין מנסים להרים את הלסת שנשמטה לנו בזכות שתי אמהות מפורסמות, שלא חיכו יותר מדי זמן וחזרו מהר לעבודה, כלומר לביקיני ולסט הצילומים.

 

מילפית במלוא מובן המילה. רוסלנה רודינה חמישה חודשים בלבד אחרי הלידה (צילום: גורן ליובונצ'יץ')
מילפית במלוא מובן המילה. רוסלנה רודינה חמישה חודשים בלבד אחרי הלידהצילום: גורן ליובונצ'יץ'

 

חמישה חודשים בלבד הספיקו לאמא של יאן גולן, רוסלנה רודינה, לעלות על מטוס לאיביזה ולהצטלם בביקיני קטנטן. מוקפת בחיתולים ועיניים נפוחות מחוסר שינה, המילפית התייצבה לצילומי גיליון בגדי הים של בלייזר לצד דוגמניות שרק צמד המילים "סימני מתיחה" יכול לגרום להן לפרכוסים. ואם זה לא הרשים אתכם מספיק, חודש אחרי זה רודינה התייצבה שוב עם דרכון וביקיני (הפעם בצבע ירוק) בדרך להפוך לכוכבת ריאליטי ב"הישרדות VIP".

 

צילום: אלון אדר

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

רודינה לא הייתה היחידה שגרמה לנו לפריקת לסתות, וגם הדוגמנית ליאל דניר הצליחה לשבור את האינטרנט כשלושה שבועות בלבד אחרי הלידה, כשהצטלמה לקמפיין הלבשה תחתונה, אנחנו כותבים את זה כבר חודשים אחרי שזה קרה, וזה עדיין מצליח להפתיע אותנו. גימיק יחצני או לא, עובדה שלא שכחנו.

ויש כאלה שחזרו לדגמן הלבשה תחתונה שלושה שבועות אחרי הלידה. ליאל דניר (צילום: דודי חסון)
ויש כאלה שחזרו לדגמן הלבשה תחתונה שלושה שבועות אחרי הלידה. ליאל דנירצילום: דודי חסון

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

3. איך להפוך את הבייבי שלך למיני מי?

 

בקרוב על ליב ובר?  (צילום: ענת מוסברג, beyonce.com)
בקרוב על ליב ובר? צילום: ענת מוסברג, beyonce.com

 

אנחנו עדיין לא יודעים אם בר רפאלי מתכננת להשיק קולקציה משותפת ראשונה לה וליורשת העצר, אבל היא תמיד יכולה לקבל השראה מהטווינזיז, ניקול ראידמן ובתה מישל ראידמן צ'רנוי, שמצליחות להפוך כל אירוע לתצוגת אופנה. אז נכון שאת השמלות שהן לובשות אי אפשר לקנות בהודיז, אבל תמיד אפשר לבקש מסבתא ציפי רפאלי שתתפור.

  

כתב יוני פרוים, צילום: אלי סגל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

מי שלא צריכה לבקש טובות מאף סבתא היא ביונסה, שקיבלה צמד שמלות זהות של גוצ'י במחי עפעף. אחרי הכל, אם בלו אייבי הקטנה לא זכתה בעור המוקה ותלתלי הזהב של קווין בי, המעט שאפשר לעשות עבורה הוא להעניק לה מלתחה זהה לזו של אמא.

 

4. איך לעשות את אירוע היציאה לחברה הראשון שלך אחרי הלידה?

 

איך רקדנו בטירוף "עוגה עוגה" נינט מתקלטת עשרה ימים בלבד אחרי הלידה (צילום: ענת מוסברג)
איך רקדנו בטירוף "עוגה עוגה" נינט מתקלטת עשרה ימים בלבד אחרי הלידהצילום: ענת מוסברג

 

נכון שעברו כבר עשרה ימים מרגע שרפאלי הפכה לאמא אבל יש לנו הרגשה שלא נזכה לראות אותה מתקלטת שירי ילדים באירוע של מותג חיתולים ידוע. בעצם, כשחושבים על זה, אנחנו כבר לא בטוחים.

 

אם היינו מופתעים לראות את ליאל דניר בהלבשה תחתונה רק שלושה שבועות אחרי הלידה, הייתם צריכים לראות אותנו כשפגשנו פנים אל פנים את נינט טייב, שגרמה למערכת שלמה לנטוש את הדסק כדי להאמין שזה אכן קורה. וזה אכן קרה: תמורת עשרות אלפי שקלים וככל הנראה אספקת חיתולים לארבעה דורות קדימה, טייב התייצבה לתקלט באירוע רק עשרה ימים אחרי הלידה, והוכיחה לנו שהיא עושה מה שבא לה ושכולם יקפצו (ויגיעו לסקר).

 

כתבת: קרן נתנזון ויץ, צילום: חגי דקל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

5. איך לפתוח לתינוקת קופת חיסכון?

 

זה עדיף מלתקלט אחרי הלידה. עדי הימלבלוי חוזרת הביתה מצויידת (צילום: מוטי לבטון)
זה עדיף מלתקלט אחרי הלידה. עדי הימלבלוי חוזרת הביתה מצויידתצילום: מוטי לבטון

 

אנחנו לא יודעים אם המצטרפת החדשה למועדון האמהות הטריות, נטלי דדון, כבר הוציאה חשבוניות על שם בנה הבכור, ריף רפאל, אבל מה שבטוח - חשבון אינסטגרם טיבין ותקילין כבר יש במלאי. עכשיו, רק שתבינו - אמרנו אינסטגרם? אמרנו מתנות חינם.

 

עם התיוג הנכון ברשתות החברתיות, או לחילופין, פפראצי "בהפתעה" עם המנשא החדש והיוקרתי או העגלה הסופר משוכללת שעולה כמו דירה בירוחם, או אפילו יציאה מתוקשרת מבית החולים עם חבילת חיתולים, האמהות של הביצה יודעות מה טוב להן, לרך הנולד ולקופת החיסכון של הבייבי.

 

המנשא החדש בא עם פפראצי. ליאת הר לב עם הבעל בועז קונפורטי והבייבי זוהר (צילום: צ'ינו)
המנשא החדש בא עם פפראצי. ליאת הר לב עם הבעל בועז קונפורטי והבייבי זוהרצילום: צ'ינו

 

6. לחשוף או לא לחשוף? זאת השאלה

 

מי ינצח בתחרות העורף הכי יפה? עדי הימלבלוי עם ליאו,  ברוך עם אלה, יובל שרף עם נורי ואסתי גינזבורג עם רפאל
מי ינצח בתחרות העורף הכי יפה? עדי הימלבלוי עם ליאו, ברוך עם אלה, יובל שרף עם נורי ואסתי גינזבורג עם רפאל

 

הנטייה הרווחת בקרב הסלבס שלנו היא להעלות תמונות בזו אחר זו של העורף של הבייביז, מחשש לעין הרע או סתם מרצון לשמור על פרטיותם. יובל שרף, אסתי גינזבורג, עדי הימלבלוי ויאנה יוסף הן רק חלק מהשמות שחובבות את הגב של ילדיהם. אבל בואו, אתם לא מפחדים שהילד יהיה חסר ביטחון ויחשוב לאורך כל הילדות שלו שלא פירסמתם תמונות כי הוא פשוט לא מספיק יפה?

 

אז ברבור, עצה שלנו, עברי על החשבון של החברות הטובות רותם סלע, מיה דגן, יעל גולדמן וגל גדות, שחושפות את הבנות שלהן למיליוני עוקבים ותלמדי בעצמך את מה שכל שחקן מתחיל יודע: ילדים גונבים את ההצגה. ואנחנו סומכים על ליב שתהווה השראה לכולם.


מי יכול להסתיר כאלה ילדים יפים? חמסה חמסה! יעל גולדמן עם עמנואל, רותם סלע עם אן, שלום מיכאלשווילי עם ארי וגל גדות עם אלמה
מי יכול להסתיר כאלה ילדים יפים? חמסה חמסה! יעל גולדמן עם עמנואל, רותם סלע עם אן, שלום מיכאלשווילי עם ארי וגל גדות עם אלמה

 

7. איך לא לשכוח את בן הזוג

ועפים על החיים. אסתי גינזבורג ובעלה עדי קייזמן מבחים בחו"ל (צילום מסך אינסטגרם)
ועפים על החיים. אסתי גינזבורג ובעלה עדי קייזמן מבחים בחו"ל

ילד ראשון שנכנס לתוך חיי זוג צעיר יכול לשנות הרבה בסדרי העדיפויות בחיים, אבל אין ספק שהטיפ הכי חשוב שלמדנו מהמפורסמים שלנו זה שהכי חשוב לשמור על הגחלת וצריך להקפיד ולתחזק את מערכת היחסים עם בן או בת הזוג.

 

רק תקשיבי לחברתך לספורטס אילוסטרייטד, אסתי גינזבורג, שאמרה: "זה חשוב לבריאות הנפשית, לא להתעסק כל היום בתינוקות חיתולים, והאכלות". וכן, אם יש לך את היכולת להשתמש באחות לילה, באו-פר צמודה או בסבתא בפנסיה (ציפי, את עסוקה?) - הכי תקפצי על המציאה, או על המטוס, ותהני מקצת קווליטי טיים עם עדי. תאמיני לנו, בילד השני זה יהיה קצת יותר קשה. 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל