ריחו"ל
מעוררת השראה

אובג'קשן: אמל קלוני תובעת את דאעש

אשתו של ג'ורג' קלוני ממש לא מתכוונת להיות עוד קישוט יפה על זרועו וממשיכה את הקריירה המצליחה שלה כעורכת דין למען זכויות אדם. הפעם על הכוונת: ראשי דאעש. ואיך ג'ורג' הגיב כשסיפרה לו שהיא לוקחת את התיק?

אנחנו לא מאמינים שכבר עברו שנתיים. אמל וג'ורג' קלוני יציבים (צילום: Gettyimages)
אנחנו לא מאמינים שכבר עברו שנתיים. אמל וג'ורג' קלוני יציביםצילום: Gettyimages

 

ג'ורג' ואמל קלוני יחגגו את יום הנישואים השני שלהם בעוד שבוע בדיוק, ונראה שעורכת הדין האמביציוזית לא עומדת לעזוב את העבודה בקרוב ולהתמסר לחיי התענוגות למרות שהיא ממש יכולה להרשות את זה לעצמה.

 

אמל, עורכת דין אקטיביסטית ידועה (38), בחרה לייצג בבית המשפט את נדיה מוראד, צעירה יזידית מעיראק שנחטפה כשהייתה בת 19, עונתה והפכה לשפחת מין של דאעש. קלוני התראיינה בתוכנית הטלוויזיה "TODAY", וסיפרה למה בחרה לקחת את התיק הזה, האם היא חוששת מדאעש ומה ג'ורג' חושב על התביעה. צפו.

 

 

קלוני סיפרה שחוטפיה של נדיה אנסו אותה עד שאיבדה את הכרתה, כיבו עליה סיגריות והיכו אותה. "אני לא יכולה לדמיין דבר יותר נורא שאדם אחד יכול לעשות לאדם אחר". מרשתה סיפרה שדאעש הגיעו לכפר בו התגוררה והרגו את כל הגברים, כולל שישה מאחיה ואמה. "לא הספקנו להיפרד כמו שצריך", אמרה. אמל ביקרה במחנות פליטים ושמעה סיפורים קורעי לב מאנשים שחייהם נהרסו בגלל ארגון הטרור הרצחני. לדבריה, נדיה הפכה לקולם של הפליטים. "הם אומרים שהיא העתיד והתקווה היחידה שלהם".

 

כאשר נשאלה איך החליטה לקחת את התיק, ענתה קלוני: "נדיה גרמה לי לקחת אותו. פגשתי אותה ולא הייתי מסוגלת לעזוב ולשכוח מזה". בין השתיים התפתחה חברות אמיצה, ומוראד אף ביקרה בביתה של אמל ופגשה את בעלה, כוכב הקולנוע. "היא הייתה אצלי, ישבנו יחד על הרצפה כמה שעות ודיברנו. מאותו רגע ידעתי שאעשה את זה. שוחחתי על זה עם בעלי, ואנחנו מודעים לסיכונים שכרוכים בתביעה. הוא פגש את נדיה והבין למה בחרתי לייצג אותה. זו העבודה שלי".

 

מעוררות השראה. אמל ונדיה מוראד
מעוררות השראה. אמל ונדיה מוראד

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018