ריחו"ל
פותחת את הפה
נטלי פורטמן: "יש מחסור חמור בהנהגה נשית"
רגע אחרי שהיא הורידה את השמלה שלבשה ב"גלובוס הזהב", השחקנית ההריונית התפנתה לדבר על מה שחשוב באמת: פמיניזם ושיוויון בין המינים

יפה מבפנים ומבחוץ. נטלי פורטמן (gettyimages)
יפה מבפנים ומבחוץ. נטלי פורטמןgettyimages

 

נטלי פורטמן יודעת שכדי לקטוף אוסקר, את צריכה לשחק את המשחק. מה זה אומר? לשמור על חיי משפחה מושלמים, להתחבר לדמות אותה את מגלמת גם בחייך

האישיים ולא להשמיע דעה שנויה במחלוקת, כי חברי האקדמיה אוהבים את המובן מאליו והפוליטיקלי קורקט. לכן, השחקנית בת ה-35 חיכתה רגע אחרי טקס "גלובוס הזהב", התראיינה ל-Radio Times ודיברה על נשים חזקות בהוליווד.

 

"לעיתים קרובות, נשים מקבלות את תפקיד מושא התשוקה מנקודת מבט גברית, ההיפך הגמור מדמות שאוחזת בעצמה במושא תשוקה, חולשות, מורכבות ורגעים של כוח - ונשים יכולות להיות כל זה. יש לנו מחסור חמור בהנהגה נשית בעסקים, בממשלה ובסיפורים. אני חושבת שזה קשור לתפקיד הבוס. עדיין קשה לנו עם אישה בתפקיד ניהולי, ויש כל כך הרבה מכשולים בדרך".

 

יפים ונכונים. פורטמן ובעלה בנג'מין מילפייה (gettyimages)
יפים ונכונים. פורטמן ובעלה בנג'מין מילפייהgettyimages

 

השחקנית דיברה גם על ג'קלין קנדי, אותה היא מגלמת בסרט "ג'קי". "היא לקחה את המושכות על הנרטיב שלה, והקדימה מאוד את זמנה. היום אנשים עושים את זה דרך הרשתות החברתיות, אבל ג'קי עשתה את זה לפני 50 שנה". פורטמן התייחסה גם למקצוע אותו בחרה ואמרה ש"לדעתי חשוב לשמור על אותנטיות ולנסות לתת לקהל טעימה מעולמך האישי, אבל לשמור על פרטיות במקביל". נו מה אתם יודעים, יש לנו קפטן אובייס אין דה האוס.

 

מנסה לתת לקהל טעימה מעולמה האישי. פורטמן (צילום: Gettyimages)
מנסה לתת לקהל טעימה מעולמה האישי. פורטמןצילום: Gettyimages

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל