רכילות+
תרבחו ותסעדו: שיר אלמליח וגדעון אוקו חוגגים
הדוגמנית ההורסת החליטה שערב המימונה הוא הזדמנות נהדרת להעלות תמונה מחשידה לחשבון האינסטגרם שלה, ולהוציא לאור בילוי עם חבר מפורסם. מקורביה: "הם רק ידידים". כן, ואנחנו אכלנו רק מופלטה אחת

 

פייר? הפתעתם. שיר אלמליח וגדעון אוקו
פייר? הפתעתם. שיר אלמליח וגדעון אוקו

 

בערב חג הפסח של השנה שעברה נפלה עטרת ראשינו כשהתבשרנו ששיר אלמליח (27) ובעלה דאז אלרואי כהן מתגרשים. אלמליח סיפרה בראיונות כמה היא נהנתה לצאת מעבדות לחירות ולהיות רווקה, שהתבגרה והפכה לעצמאית יותר. כיאה לפרודה טריה והורסת, היא הכחישה שוב ושוב שמועות שצצו בנוגע לרומנים ומערכות יחסים חדשות, אבל שמועה אחת עיקשת במיוחד המשיכה לרדוף אותה וגרמה לכולנו להרים גבה: זוגיות עם מגיש חדשות 2 גדעון אוקו (35). 

 

היום, כשהיא מציינת שנה לרווקותה, החליטה הדוגמנית שנמאס לה להסתתר והחליטה להוכיח לכולם שאישה יכולה לבלות עם ידידים מבלי שתיצמד לכך שמועה. לכבוד המימונה, שיר העלתה מיוזמתה תמונה של אוקו לפרופיל האינסטגרם שלה כשהוא נהנה מהמופלטה הראשונה בחייו. אוקו עצמו הסתפק בתמונת סלפי חביבה ששלח לכמה מחבריו.

 

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

לפי מקורבים, השניים עדיין מתעקשים שהם רק ידידים ואין ביניהם שום דבר רומנטי, אנחנו נוסיף שידידים זה סבבה והכל, אבל עם כל הדבש במימונה הידידות יכולה להידבק קצת יותר. רק אומרים.

 

זה אחרי המופלטה? (צילום: אורית פניני)
זה אחרי המופלטה?

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל