ריחו"ל
שלום עכשיו: קייטי פרי סולחת לטיילור סוויפט
הזמרת התארחה בתוכנית רדיו וסיפרה שהיא רוצה להניח מאחור את הסכסוך המתקושר שנמשך כבר שלוש שנים. "אני מתנצלת על כל מה שעשיתי אי פעם ואוהבת אותה מאוד". רק אל תעשו מזה דואט, בסדר?

בימים יפים יותר. טיילור סוויפט וקייטי פרי (gettyimages)
בימים יפים יותר. טיילור סוויפט וקייטי פריgettyimages

 

בשנת 2014 נפל דבר בעולם הבידור: טיילור סוויפט (27) והבסטי קייטי פרי (32) הפסיקו לדבר. העולם (כלומר, הטוויטר) התחלק למחנות שונים ובזמן

שרוב האנשים תמכו בפרי, סוויפט גייסה את כל חברותיה המפורסמות לקליפ "Bad Blood", שדיבר על הריב המתוקשר. למרות שהסכסוך בין השתיים לווה ברוח, צלצולים וציוצים זועמים, אף אחד עדיין לא יודע בוודאות מה הוביל אליו. טיילור טענה שפרי גנבה כמה מרקדני הליווי שלה, קייטי סיפרה שהחוזה שלהם נגמר ולא הייתה שום גניבה. אנחנו, אגב, חושדים שמדובר בעניין הרבה יותר עמוק.

 

חלפו שלוש שנים מאז הסכסוך שהרעיד את כדור הארץ ופרי החליטה שהגיע הזמן להתקדם ולשלוח מסר של שלום לטיילור. הזמרת התארחה בפודקאסט Thrive Global בהנחיית אריאנה הפינגטון ואמרה שהגיע הזמן לסלוח ולשכוח. "אני סולחת, סולחת, סולחת לה ומתנצלת על כל מה שעשיתי אי פעם. אני מקווה שהיא מרגישה אותו הדבר. הגיע הזמן, יש בעולם בעיות גדולות הרבה יותר. אני אוהבת אותה, מאחלת לה את הטוב ביותר וחושבת שהיא כותבת שירים בצורה פנטסטית".

 

 

פרי לא עצרה והמשיכה להשתפך על הבסטי לשעבר. "אם שתינו נוכל לייצג נשים חזקות שמתאחדות למרות חילוקי הדעות ביניהן, העולם יסתכל עלינו ויראה שאפשר לעשות את זה. אולי אני לא מסכימה עם כל מה שהיא עושה והיא לא מסכימה עם הדברים שאני עושה, אבל אני באמת רוצה להתאחד ממקום של אהבה, סליחה, חמלה והבנה הדדית".

 

טיילור, שירדה למחתרת בחודשים האחרונים לאחר שהסתכסכה עם קים קרדשיאן וקניה ווסט, עדיין לא הגיבה לדברים של פרי. אם זה יסתיים בדואט מרגיז, תחסכו מאיתנו את הסולחה. ברצינות, אנחנו מרגישים שהעולם הפך להיות מקום נסבל יותר מאז שטיילור הורידה פרופיל. בואו נשמור על זה ככה.

 

 

תחסכו מאיתנו, טוב? (gettyimages, AP)
תחסכו מאיתנו, טוב?gettyimages, AP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל