רכילות+
באנה מתגעגעת: מה קרה לתום אבני?
כשפגשנו בשחקן תום אבני במסיבת הסיום של צילומי הסדרה "שלטון הצללים", ניסינו להיזכר שפעם היה לו אטטיוד מתוק ותחתונים אדומים, אבל לא ממש מצאנו דימיון למי שהיה פעם מוגלי. כנראה שהוא מאס בתדמית ילד הפלא התמים והחליט לאמץ סטייל של אמן מיוסר. מחוספס משהו

 

 

לא נותר זכר לילד בתחתונים האדומים. תום אבני, אז והיום (צילום: ענת מוסברג)
לא נותר זכר לילד בתחתונים האדומים. תום אבני, אז והיום

 

שחקנים שהתפרסמו כילדים לא תמיד שמחים שמזכירים להם שוב ושוב את המאורע. בטח שלא במקרה של תום אבני, שאנחנו אמנם נהנים לנפנף בתחתון האדום ובחיוך התמים בכל פעם מחדש, אבל הוא מסתבר מאס לחלוטין בתדמית המתקתקה. אבני כנראה החליט למחוק כל זכר מאותו ילדון, כי כשפגשנו אותו אתמול (ש'), בקושי זיהינו את ילד הפלא, וכל הגלאם הנוצץ הפך לסטייל של אמן מיוסר. 

 

זה בכוונה? חן אמסלם וג'ייד דיכס (צילום: ענת מוסברג)
זה בכוונה? חן אמסלם וג'ייד דיכס

 

אמש נערכה מסיבת סיום הצילומים של הסדרה החדשה של HOT "שלטון הצללים" במועדון הרדיו בתל אביב. לצד אבני פגשנו את המאורסת חן אמסלם ואת השחקנית הצעירה ג'ייד דיכס, שנראה היה כאילו הן התאימו בגדים, ממש כמו חברות בכיתה ו' שהגיעו באותו לוק למסיבת כיתה. שתיהן לבשו ג'ינס גבוה, חולצת בטן ועליונית פסטלית ולשתיהן אותו אורך שיער ושרירי בטן תואמים. חן, אנחנו במקומך היינו מוודאים שאם היא ברשימת המוזמנים לחתונה - היא לא מעתיקה את שמלת הכלה שלך.

 

עוד הגיעו השחקנים זאב רווח, אביב אלוש, דניאל ליטמן, אודי פרסי, גל לב, מיטל גל, שרי גבעתי ותום גרציאני. כשדווקא הכוכבת הצעירה, נועה קירל, שמופיעה בפעם הראשונה על המסך הקטן, נעדרה מהמסיבה והעדיפה ללכת לפתיחת מסעדת סושי. תכלס צודקת, גם ככה הבר לא לגילך.

חיים שלנו. זאב רווח ואשתו מלי (צילום: ענת מוסברג)
חיים שלנו. זאב רווח ואשתו מלי

 

 

 

צילמה: ענת מוסברג

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל