ריחו"ל
דונה מרטין בהלם: המהפך הלא מוצלח של טורי ספלינג
בזמן שאנחנו שומרים לה חסד נעורים מתקופת "בוורלי הילס 90210" ומידי פעם מתרפקים על השידורים החוזרים, השחקנית הבלונדינית (לשעבר) החליטה שזה לא מספיק לה והיא מוכרחה לחזור לכותרות. איך היא עשתה את זה? כנסו ותראו. זהירות: מדובר בתמונות קשות

 

A post shared by Tori Spelling (@torispelling) on

 

מכירים את זה שאתם מתעוררים בבוקר עם חשק עז להיראות נורא, אז אתם נפרדים מצבע השיער המקורי לטובת צבע סגול זרחני וסופר מזעזע? לא, הא? בכל זאת, איזה בנאדם הגיוני יחליט לעשות מעשה כזה מוזר, חוץ מטורי ספלינג כמובן, שככל הנראה מנסה להמציא את עצמה מחדש בכל דרך אפשרית. ואם כבר לחזור לכותרות, אז ברור שלעשות את זה בצורה הכי איומה ונוראית שאפשר.

 

A post shared by Tori Spelling (@torispelling) on

 

השחקנית הכושלת (סליחה אבל מאז שנות ה-90 לא באמת עשית משהו) בוודאות לא תכננה שכך יראו חייה. אביה, מפיק הטלוויזיה הדגול אהרון ספלינג, אומנם עשה לה טובה וליהק אותה לתפקיד הבלתי נשכח שלה כדונה מרטין ב"בוורלי הילס 90210", אך מאז הלך לעולמו, ואם ספלינג לרגע חשבה שהיא תירש את כל הונו היא טעתה ובגדול. השחקנית (נגיד שככה היא מוגדרת) נאלצה לנסות ולהמציא את עצמה בשלל דרכים חדשות, ביניהם תוכנית ריאלטי כושלת ומסתבר שגם שיער סגול.

 

אגב, אם לרגע חשבתם שאולי תוכלו למצוא הצדקה לצביעת השיער, אז שתדעו שזה לא נעשה בעקבות איזה תפקיד חדש בסרט או קמפיין לוהט לפאות, ממש לא. היא פשוט קמה בבוקר והחליטה לצבוע את השיער, סתם ככה, בלי שום סיבה הגיונית או מצדיקה, לסגול. אלוהים, זה רק מחמיר עם התמונות.

 

 

 

טורי ספלינג בימים טובים יותר (gettyimages)
טורי ספלינג בימים טובים יותרgettyimages

 

מעניין מה דונה מרטין הייתה אומרת על זה  (אינסטגרם)
מעניין מה דונה מרטין הייתה אומרת על זה אינסטגרם

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל