רכילות+
מפריז לתל אביב: שלומית מלכה בינלאומית
הדוגמנית היפה נחתה בישראל בתום שבוע האופנה בפריז והוכיחה שבינלאומיות זה עניין של אופי ולא של מיקום גיאוגרפי. היא התייצבה לצילומי קמפיין יחד עם חברותיה הדוגמניות המהממות, נראתה זוהרת ובכל זאת התנדבה להיות נערת המים. זו ישראליות קלאסית

 

נראית הורס בכל סט צילום שהיא מגיעה אליו. שלומית מלכה (צילום: שוקה כהן )
נראית הורס בכל סט צילום שהיא מגיעה אליו. שלומית מלכה

 

מכירים את האמרה המפורסמת של הפאשניסטות הכי גדולות, לפיה הדרך הנכונה ביותר להתלבש היא לשלב בגדי יוקרה נוטפי גלאם עם בגדים נטולי מותג? אז כנראה שהדוגמנית שלומית מלכה מיישמת את החוק על הקריירה שלה. ימים ספורים אחרי שזכתה להתחכך בדוגמניות על בינלאומיות בשבוע האופנה בפריז, אליו הוזמנה כאורחת של ארמני, היא התייצבה לצילומי קמפיין בתל אביב. זה אמנם מקומי – אבל הרגיש הכי אירופאי וזוהר. ובסופו של דבר, אין כמו בבית, לא?

סיי צ'יז (צילום: שוקה כהן )
סיי צ'יז

 

מלכה חברה היום (ב') לעוד דוגמניות ישראליות שעושות לנו כבוד בעולם כמו סופי מצ'טנר, נעם פרוסט, שני זיגרון, אלכסה דול, ניבר מדר, שביט ויזל ונוספות, כדי לצלם קמפיין לקניון האופנה גינדי TLV FASHION MALL. על סט הצילומים מלכה לא אימצה אטטיוד של דוגמנית בינלאומית, למרות שזה לחלוטין מה שהיא, ואפילו התנדבה להיות נערת המים. כבשת את לבנו עם העממיות הזו.

 

בין צעידה על המסלול אחת לאחרת, התרברבה מלכה בטיסה הבאה שלה, שהפעם היא למטרת פלז'ר ולא ביזנס, והיא לפסטיבל "ברנינג מן" שמתקיים בצפון נבאדה שבארצות הברית, שאליו היא תגיע בפעם הרביעית בחייה. למרות שהחתונה שלה עם יהודה לוי הייתה בהשראת הפסטיבל, מי שתחתים איתה את הדרכון בשדה התעופה תהיה דווקא החברה הקרובה שביט ויזל ולא הבעל. אז רגע, איפה יהיה יהודה כל הזמן הזה?

מי ביקש הפוך, חלש, בלי קצף ובלי סוכר? (צילום: שוקה כהן )
מי ביקש הפוך, חלש, בלי קצף ובלי סוכר?

פינית מקום בדרכון לעוד חתימה? שביט ויזל (צילום: שוקה כהן )
פינית מקום בדרכון לעוד חתימה? שביט ויזל

את מסוג הבחורות של דרכון ביומטרי. סופי מצ'טנר (צילום: שוקה כהן )
את מסוג הבחורות של דרכון ביומטרי. סופי מצ'טנר

בינלאומית. אלכסה דול (צילום: שוקה כהן )
בינלאומית. אלכסה דול

נמסנו, ולא בגלל הטמפרטורות בחוץ. נעם פרוסט (צילום: שוקה כהן )
נמסנו, ולא בגלל הטמפרטורות בחוץ. נעם פרוסט

 

צילום: שוקה כהן

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל