ריחו"ל
מדאיג: ליאונרדו דיקפריו מסתובב עם מכשיר ניטור ללב
השחקן ההוליוודי נתפס בעדשת הפפראצי מסתובב ברחובות ניו יורק, כשלצדו השמאלי של החזה שלו מוצמד מכשיר המודד את קצב הלב. אנחנו לא יודעים אם זה כתוצאה מלב שבור או מאובר ג'אנק פוד, אבל זו בהחלט סיבה לדאגה. הכל בסדר?

מדאיג. ליאונרדו דיקפריו (splashnews)
מדאיג. ליאונרדו דיקפריוsplashnews

 

אנחנו לא יודעים מה מטריד את מנוחתו של ליאונרדו דיקפריו (42), אבל די בטוחים שיש משהו כזה. השחקן ההוליוודי הצליח להסב את תשומת לבנו ולעורר

דאגה רבה, כשנתפס בתחילת השבוע בעדשת הפפראצי בזמן שהסתובב ברחובות ניו יורק, שבצדה השמאלי של חולצתו נראית בליטה עגולה קטנה שהתגלתה כמד פעימות לב. מעניין אם רפי רפאלי יודע על זה ואם בכוונתו לערוך איזה ביקור חולים. 

 

לאתר ה"דיילי מייל" נמסר על ידי מקור אמין כי אכן מדובר במכשיר אשר הוצמד לטובת בדיקות של לבו של השחקן. דיקפריו, שבשנים האחרונות החליט לוותר על גזרה חטובה והפסיק להקפיד על כושר ותזונה נכונה, כנראה הגזים קצת בהזנחה וזה בא לידי ביטוי במכשיר שנאלצו הרופאים להצמיד לו במסגרת סדרת בדיקות רפואיות. אז האמת שאנחנו לא יודעים מה הסיבה והאם מדובר בסטרס, הזנחה או אולי בכלל הפרידה מהדוגמנית נינה אגדל, אבל בכל מקרה נשמח להקדיש לו את השיר של בועז שרעבי ולהרגיע, כי בכל זאת "היום כבר לא מתים מאהבה".

 

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל