ריחו"ל

שוב: ג'סטין ביבר דרס צלם פפראצי

הזמר הקנדי לא יודע שובע מהסתבכויות ולהגיב באלימות כלפי מעריצים, צלמים וסתם עוברי אורח הפך לדבר שבשגרה עבורו. אלא שהפעם, יאמר לזכותו, מדובר היה בתאונה והוא אפילו עצר להגיש עזרה. יש מצב שהוא מתבגר?

 

 

 

אנחנו שומעים לא אחת על סלבס שמתעצבנים על צלמי פפראצי ומגיבים באלימות. עבור ג'סטין ביבר (23) התרחיש הזה לא זר בכלל. בתור אחד שידוע כמי שמדבר בגסות למעריצים, מסתבך בקטטות ובאופן כללי מתקשה לשלוט בכעסים שלו – המקרה שאירע אמש (ד') לא מפתיע במיוחד. הזמר הקנדי יצא מכנסייה בבוורלי הילס בעוד עדר צלמים ממתין לו ומנסה לתעד את הרגע. ביבר נכנס למכונית וניסה להימלט מהמקום, אלא שהוא פגע בטעות בצלם פפראצי שעמד על שביל הגישה לרכבו.

 

כן, זה אתה עשית את זה. ג'סטין ביבר (splashnews)
כן, זה אתה עשית את זה. ג'סטין ביברsplashnews

 

לזכותו של ביבר ייאמר שמדובר היה בתאונה ולא בכוונת זדון, כפי שכבר אירע לו בעבר. מיד לאחר מכן יצא ביבר ממכוניתו וניסה להגיש עזרה לצלם שהתפתל על הקרקע. הוא אפילו הציע לצלצל לאמבולנס. וואו, אנחנו ממש לא מזהים אותו ככה. אחרי שבשבוע שעבר קיבל דו"ח על דיבור בטלפון תוך כדי נהיגה והגיב באדיבות לשוטר, יש מצב שהוא פשוט מתבגר?

 

המשטרה המקומית אישרה את פרטי המקרה ועדכנה שהצלם פונה לבית החולים כשהוא סובל מפציעות קלות בלבד. עד ראייה סיפר: "ביבר ניסה להבריח את צלמי הפפראצי וכשהוא לא הצליח הוא פשוט נסע ופגע בטעות באחד הצלמים". טוב, אף פעם לא מאוחר מידי לומר סליחה.

עצר להגיש עזרה וחימם לנו את הלב (splashnews)
עצר להגיש עזרה וחימם לנו את הלבsplashnews

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018