ריחו"ל
קריסטן סטיוארט מוכנה לצאת שוב עם גברים
השחקנית שנמצאת בימים אלו במערכת יחסים עם דוגמנית ויקטוריה'ס סיקרט סטלה מקסוול, התראיינה למגזין בריטי נחשב ואמרה שהיא לא שוללת לצאת שוב עם גברים והסבירה את הנימוק שלה בכך ש"גבינה מותכת זה טעים, אבל אני תמיד חושבת מה הלאה"

לא מסתפקת בגבינות. קריסטן סטיוארט (gettyimages)
לא מסתפקת בגבינות. קריסטן סטיוארטgettyimages

 

זוכרים את המוטו הבלתי נשכח של אייל גולן, זה שאומר "כמה אתה יכול לאכול סטייק אנטריקוט? לפעמים מתחשק גם פרוסה עם שוקולד"? אז מסתבר שגולן הוא לא היחיד שמשווה את מערכות היחסים שלו למנות אוכל (זולות או משובחות כאחד), אלא גם מעבר לים יש נטייה לעשות זאת. תשאלו את קריסטן סטיוארט (27) שמדברת על הרצון שלה להתנסות בהכל, כולל "גבינה מותכת" שזה ככל הנראה מטאפורה לגברים. 

 

סטלה יודעת? סטיוארט וסטלה מקסוול (splashnews)
סטלה יודעת? סטיוארט וסטלה מקסוולsplashnews

 

השחקנית התראיינה לגליון ספטמבר (יש למה לצפות) של המגזין Harper's Bazaar, החליטה להשוות את נטיותה המיניות לאוכל ואמרה: "יש אנשים שהם

לא כאלה, הם יודעים שהם אוהבים גבינה מותכת והם ישמחו לאכול זאת כל יום למשך שארית חייהם. אני לא כזו, אני רוצה לנסות הכל ואם אהבתי את הגבינה המותכת פעם אחת אז ישר אומר לעצמי 'אוקיי, מה הלאה'?". הרבה מים חמודה, זה מלא שמן ועושה גם קצת צרבת.

 

סטיוארט, שבמהלך חייה המאוד פעילים הספיקה לצאת עם גברים, לבגוד בהם על סט הצילומים ולהיתפס על חם בזכות צלמי הפפראצי, נגיד כמו במקרה של רוברט פטינסון שאנחנו די בספק אם הספיק להתאושש מכך, ניהלה גם לא מעט מערכות יחסים עם נשים ביניהן אלישה קרגייל, סטפני "סוקו" סוקולינסקי וכמובן הנוכחית שלה, איתה היא נוהגת להתפרץ לחתונות שלא הוזמנה אליהן, סטלה מקסוול (27). אנחנו באמת תוהים מה סטלה חושבת על כל הראיון הזה.

 

לא נראה לנו שהוא יסכים לקבל אותך שוב. סטיוארט ורוברט פטינסון (getty images)
לא נראה לנו שהוא יסכים לקבל אותך שוב. סטיוארט ורוברט פטינסוןgetty images

 

"הייתי מאוד מאוהבת בכל מי שיצאתי איתו, או איתה" אמרה סטיוארט בראיון למגזין הבריטי והוסיפה "חשבת שזייפתי את זה? אני באמת מאמינה בזה, מעולם לא הרגשתי שאני מבולבלת או נאבקת להישאר בקשר, רק לא רציתי לעשות מזה צחוק".

 

מסתבר שלסטיוארט יש נקודת תורפה אחת והיא קשורה במילה "כלבה", כך לפחות היא מסבירה "גברים לא יכולים לקרוא לבחורה כלבה, אני מצטערת. שיגידו משהו אחר, אין שום דבר שאני יכולה לענות בתגובה, שום דבר לא ישתווה לזה וזה מזעזע. אין פה שיוויון וזה הומופובי וגזעני". באמת, זה מה ששובר אותך?

 

מעניין מה אלישה תאמר על זה. קרגייל וסטיוארט (gettyimages)
מעניין מה אלישה תאמר על זה. קרגייל וסטיוארטgettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל