רכילות+
מה זה אורז בכלל? השורדות מבלות עד אור הבוקר
אחרי הפרק האחרון של הישרדות, שבו גילו המתמודדים כמה קילוגרמים נשרו ממשקל גופם בתום חודש על האי, שמחנו לפגוש חלק מהם במתחם VIP של הופעה - שם הקלוריות לא נספרו והאלכוהול נשפך כמו מים

 

אוהבים אתכן חטובות ובריאות. מעיין אדם, ענבר פיניאבסקי ומיכל פוקס (צילום: שוקה כהן)
אוהבים אתכן חטובות ובריאות. מעיין אדם, ענבר פיניאבסקי ומיכל פוקס

 

כשאנחנו יושבים מול הטלוויזיה בשעת ערב מאוחרת וצופים בפרק של "הישרדות", אנחנו לרוב עושים זאת לצד חטיף דביק שאפשר לכרסם. אתמול (ש') במהלך הצפייה המותחת בפרק הרגשנו שאנחנו מודחים מהמשחק בשל עודף קילוגרמים. זאת לאחר שבפרק השקילה התברר כי אין משתתפת שעברה את סף 55 הקילוגרמים. וכמובן שאין ספק כי אחרי חודש על האי אף הושלו מהן קילוגרמים נוספים, כאלה שלא היו מיותרים מלכתחילה.

 

בזמן שבאי ספרו את הקילוגרמים שנשרו מהמתמודדים, שמחנו לראות חלק מהם במתחם ה-VIP של XL Extra Loud לפני ההופעה של צמד הדיג'יים הכי עכשווי שיש, הצ'יינסמוקרס, ביום חמישי האחרון בלייב פארק שבראשון לציון. שם, תיהיו בטוחים, לא נספרו קלוריות והאלכוהול נשפך כמו מים. בין היתר, פגשנו את השורדות מעיין אדם, מיכל פוקס וענבר פיניאבסקי, שהגיעו להופעה ונראו זורחות מתמיד. הן פגשו במקום את ליהיא גרינר, שוויתרה על דיאטת אורז אבל עדכנה בסוף השבוע שהיא פשוט מעדיפה לטעום את האוכל ולא לבלוע אותו. לא יודעים מה איתכם, אותנו כל הדיבור הזה על אוכל עשה רק יותר רעבים.

 

עפה על החיים. מרינה מקסמיליאן (צילום: שוקה כהן)
עפה על החיים. מרינה מקסמיליאן

 

עוד מפורסמים שזכו לנשנש קצת אוכל אמיתי שהוא לא אורז במתחם ה-VIP היו השורד מנגיסטו, מרינה מקסמיליאן שעפה על החיים, שיר אלמליח, דין מירושניקוב, עופר חיוןדנה זרמון, הראשל"ציות רוני דואני ואלינה לוי, שהגיעה עם החבר ולא הפסיקה להרעיף אהבה, שרון פרי, כוכבת המיוזקלי הצעירה אנה זק, שהוכיחה שהיא יכולה לרקוד גם בלייב, והאוהבים הצעירים נאיה פדרמן ועומר חזן.

תרקוד, היא אמרה לי תרקוד. דין מירושניקוב (צילום: שוקה כהן)
תרקוד, היא אמרה לי תרקוד. דין מירושניקוב

אז עכשיו את רוקדת. דנה זרמון (צילום: שוקה כהן)
אז עכשיו את רוקדת. דנה זרמון

נו, אז איך הקולגות? סקאזי (צילום: שוקה כהן)
נו, אז איך הקולגות? סקאזי

זה ישירות למיוזקלי? אנה זק (צילום: שוקה כהן)
זה ישירות למיוזקלי? אנה זק

האוהבים הצעירים. נאיה פדרמן ועומר חזן (צילום: שוקה כהן)
האוהבים הצעירים. נאיה פדרמן ועומר חזן

 

 

 

 

צילום: שוקה כהן

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל