ריחו"ל
זהירות, מדבק! אשר מסתבך בשערוריית מין
שתי נשים וגבר טענו כי קיימו מגע מיני עם הזמר ונדבקו במחלות מין, מכיוון שהוא לא התריע והזהיר אותם מראש. אז מה יש לאשתו לומר על כך?

לא לדאוג, יש מספיק לכולן. אשר (gettyimages)
לא לדאוג, יש מספיק לכולן. אשרgettyimages

 

נכון שתמיד מדברים איתכם על סקס בטוח וכמה זה חשוב להקפיד ולהישמר מפני מחלות מין ארורות? אז זהו, שזה באמת לא צחוק. תשאלו את אשר (38) ושלל

הנשים שעמן קיים מגע מיני (והגברים שלהן, שנדבקו מהן לאחר שהן נדבקו ממנו. כן, זו שרשרת בלתי נגמרת וממש מסובכת). במסגרת השערורייה המלוכלכת שאליה נקשר הזמר, שכאמור לפי ההאשמות קיים יחסי מין ללא אמצעי מניעה ולא טרח לציין את הפרט השולי כי הוא סובל מהרפס, שתי נשים וגבר הודיעו כי בכוונתם להגיש תביעה נגד הזמר על כך שהוא חשף אותם למחלות מין. אוקיי, אנחנו ממש חייבים מקלחת.

 

אולי זה הזמן למחוק את החיוך. רק אומרים (gettyimages)
אולי זה הזמן למחוק את החיוך. רק אומריםgettyimages

 

לאתר הרכילות TMZ נמסר כי עורכת הדין ליסה בלום הודיעה על כוונתה לקיים מסיבת עיתונאים בקליפורניה בנושא הגשת התביעה. אחת המתלוננות נגד אשר תופיע במסיבת העיתונאים בעוד יתר המצטרפים לתביעה ישארו אנונימיים בשלב זה. נוסף לכך, טוענת עורכת הדין בלום כי לכל השלושה היה קשר מיני עם אשר והוא לא הזהיר אף אחד מהם לגבי הטענה כי הוא סובל מהרפס. כמו כן, לפי דבריה, תגובתו של אשר טרם התקבלה. "לא שמענו ממנו מילה", אמרה.

 

חבר טוב של אשר ואשתו, גרייס מיגל, סיפר כי הם סלע יציב ואינם מוטרדים מהתביעה נגד הזמר - שעומדת על סך 20 מיליון דולר (באמת? אנחנו לא היינו ישנים בלילה). "גרייס אינה מודאגת כלל", אמר המקור והוסיף: "ככל הנראה מדובר באישה שיש לה היסטוריה עם אשר. היא היתה חברה טובה של אשתו הראשונה טמיקה פוסטר והחשד הוא שיש לה משהו נגדו ולכן היא עושה את זה". בקיצור, העיקר הבריאות ולהבא - אמצעי מניעה, סבבה?

 

האוזניות זה סוג של בריחה? אשר וגרייס מיגל (gettyimages)
האוזניות זה סוג של בריחה? אשר וגרייס מיגלgettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל