רכילות+
אין חוקים באהבה: הזוגות שניצחו נגד כל הסיכויים
לרגל ט"ו באב נזכרנו בכל הזוגות בביצה שגרמו ללא מעט אנשים להרים גבה ולתהות מה חיבר ביניהם. בסופו של דבר, גם אם רק לרגע קטן, הם הוכיחו שהאהבה גוברת על כל הלחשושים מסביב. פרויקט דביק במיוחד עכשיו במגזין של "פנאי פלוס"

 

דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו

 (צילום: אמיר מאירי)
צילום: אמיר מאירי

 

היא: דניאלה פיק, אחת מתוך צמד מוזיקלי .שצר לנו שנכחד, ולעולם הבת של צביקה פיק.

 

הוא: קוונטין טרנטינו, במאי סרטים אלימים במיוחד (בעת ההיא; היום, בעידן "משחקי הכס", "ספרות זולה" נראית כמו "דובוני אכפת לי") שהפכו לקאלט ושיגעו את העולם.

 

הרומן: השניים הכירו במהלך ביקורו של טרנטינו בישראל לפני שמונה שנים, כשהבינלאומי הגיע ארצה כדי לקדם את סרטו "ממזרים חסרי כבוד" בשנת 2009.

זמן קצר אחר כך הם כבר נצפו יחד מאוהבים על השטיח האדום מעבר לים, אבל אחרי חצי שנה נפרדו. שש שנים אחרי, השניים חזרו, והפעם הקשר הפך יציב ופיק העתיקה את מגוריה ללוס אנג'לס. לפני כחודש, הקשר עלה מדרגה כשהשניים הודיעו על אירוסיהם. למה זה לא מתחבר לנו: עדיין מקווים להידחף לחתונה הזו, ולכן נסתפק בלומר שקיים ביניהם פער גילים של יותר מ־ 20 שנה. בזמן שכולנו חשבנו שליאו דיקפריו ובר רפאלי זה מאצ'י מאץ' וכססנו ציפורניים לקראת ההצעה, באה פיק, הילדה מרמת השרון, ותפרה את טרנטינו, הבמאי הכי גדול בדורנו.

 

יעל פוליאקוב ורן דנקר 

אנחנו עדיין לא מאמינים שזה קרה. רן דנקר ויעל פוליאקוב (רפי דלויה, ענת מוסברג)
אנחנו עדיין לא מאמינים שזה קרה. רן דנקר ויעל פוליאקוברפי דלויה, ענת מוסברג

 

היא: יעל פוליאקוב, יוצרת ושחקנית, הבת של פולי מהגששים, אישה קטנה עם פה גדול.

 

הוא: רן דנקר, שחקן מוערך, איש יפה תואר והחבר הרציני הראשון של נינט טייב.

 

הרומן: כותבת שורות אלו עוד זוכרת את זה כאילו זה היה אתמול. שנת 2008 , הופעה בהאנגר 11 , מי זוכר של מי, ומתחת לאף של כתבת הרכילות האימתנית דנקר, ילדון בן 24 , אליל בנות בשיא תהילתו, ופוליאקוב, גרושה פלוס ילד, דופקים צרפתיות מהסרטים. סקופ מהמם, אבל מה שאפשר היה בקלות לחזות שיהיה סטוץ חולף ותו לא. אבל לא, השניים החזיקו יחד חצי שנה תמימה. הם הכירו באודישנים לסדרה "הכל דבש" ומיד עברו לשרוץ יחד בבית הפרטי בצהלה שפוליאקוב שכרה אז עם בנה. מאז עברו הרבה מים בנהר, פוליאקוב התחתנה, דנקר הודיע שהוא אוהב גם גברים (הם תמיד אהבו אותו) ועד היום, הזוגיות הזו היא משהו שלא הצלחנו לפצח.

 

למה זה לא התחבר לנו: הגבר העדין הזה יכול לספוג את הפה ג'ורה של פוליאקוב? אחרי נשים כמו ליאל דניר ונינט (בתקופה הרגועה, לפני שהפכה לרוקרית), לא ראינו את זה בא.

 

יונית לוי ועידו רוזנבלום

התרגלנו ואנחנו אוהבים את זה. יונית לוי ועידו רוזנבלום (צילום: ענת מוסברג)
התרגלנו ואנחנו אוהבים את זה. יונית לוי ועידו רוזנבלוםצילום: ענת מוסברג

 

היא: יונית לוי, מגישת החדשות בעלת המבט הרציני, השיער האדמוני והעיניים המצומצמות. קרויה גם בשם החיבה "נסיכת הקרח".

 

הוא: עידו רוזנבלום, נהג המונית החברמן, האיש שמריץ דאחקות בטלוויזיה למחייתו וחאתיך שובר לבבות בעברו.

 

הרומן: לוי ורוזנבלום הכירו עוד במהלך שירותם הצבאי בגלי צה"ל, אבל אז היו רק ידידים. רוזנבלום ניהל מערכות יחסים עם הדוגמנית מלאני פרס והזמרת איגי וקסמן. לוי יצאה עם אדם פינס, מפיק בתחנת הטלוויזיה אל־ג'זירה, ועם יעקב אילון, שעבד איתה בזמנו בחברת החדשות של ערוץ 2 כשהיא עוד הייתה בעמדת הכתבת. השידוך בין לוי ורוזנבלום נעשה על ידי גל גבאי שזיהתה את הפוטנציאל, ואחרי שנתיים וחצי של זוגיות הם התחתנו וגם הספיקו לעשות שני ילדים.

 

למה זה לא מתחבר לנו: כי רוזנבלום נראה לנו כמו בן אדם שמערכת היחסים הרצינית ביותר שלו היא עם האקס בוקס, ולוי נראית תמיד חמורת סבר. לא הצלחנו לדמיין תחביב משותף והיינו מתים לראות איך לוי מסתדרת בערבי החבר'ה של רוזנבלום ואיך הוא זורם עם הצימאון שלה לאקטואליה. השניים שומרים בקנאות על פרטיותם, ולכן יש סיכוי שלעולם לא נדע.

 

ענת עצמון ודני סנדרסון

חמודים. דני סנדרסון וענת עצמון (צילום: רפי דלויה)
חמודים. דני סנדרסון וענת עצמוןצילום: רפי דלויה

הוא: דני סנדרסון, אחד מאבותיו של הרוק הישראלי וגם איש מצחיק נורא.

 

היא: ענת עצמון, אייקון ישראלי, היפה של שנות השבעים, האישה שבגללה ראינו את "אסקימו לימון" ו"דיזנגוף 99 ".

 

הרומן: שנה אחרי שסנדרסון התאלמן מאשתו נעמי השניים הפכו לאייטם. לפני זה עצמון עוד הספיקה להיות נשואה לדן תורג'מן ולתחזק זוגיות עם שרון אלכסנדר. על פי טעמה בגברים היה קשה לצפות את זה, אבל הופה, מפה לשם הם כבר עשור ביחד ו"נשואים בלב", על פי הגדרתה של עצמון.

 

למה זה לא התחבר לנו: סנדרסון נתפס אצלנו כתווית של איכות, ואת עצמון מעולם לא הצלחנו ממש לפצח. אין ספק שזה שדרג את מעמדה אצלנו, וגרם לנו לחשוב שכנראה מעולם לא הכרנו אותה ממש.

 

אורנה ומשה דץ

 (צילום: רפי דלויה)
צילום: רפי דלויה

 

היא: אורנה דץ, אישה שרוצה להיות זמרת בכל מאודה.

 

הוא: משה דץ, מלחין ומפיק ישראלי, אלוף ביצירת להיטים לטיף ולטף ולכבשים אהובות.

 

הרומן: השניים הכירו כשהיו חברים בלהקה הנודדת של פסטיבל הזמר החסידי שהופיעה בפני קהילות יהודיות ברחבי העולם. הם פעלו שנים כצמד והוציאו עשרה אלבומים משותפים, ובפסגה ניצבה ההשתתפות באירוויזיון עם השיר האלמותי "כאן" ומקום שלישי ומכובד. הם היו נשואים 20 שנה, יש להם שני בנים וב־ 2006 היממו את הביצה כשהודיעו על גירושיהם. הוא עדיין פנוי לאהבה, היא כבר תפוסה חזק עם עורך הדין אהרון רוזה.

 

למה זה לא התחבר לנו: היפה של הלהקה התחתנה עם החנון המוכשר. התדמית השונה, היא של קלולסית אוהבת אירועים והוא של איש עבודה קפדן ונחמד עד זוב דם, לא זרמה לנו. 20 שנות נישואים הוכיחה שטעינו, ואפילו עכשיו, הפיתוי העסקי גבר על משקעי הגירושים והשניים עדין משתפים פעולה בעבודה.

 

 

ריטה ורונן ברגמן

 

הו, המסתורין! ריטה ורונן ברגמן (צילום: ענת מוסברג)
הו, המסתורין! ריטה ורונן ברגמןצילום: ענת מוסברג

 

היא: ריטה, זמרת דיווה, אמא לשתיים.

 

הוא: רונן ברגמן, עיתונאי חוקר, עוסק בנושאי ביטחון לאומי, רווק נצחי.

 

הרומן: אחרי גירושיהם המתוקשרים של ריטה ורמי קלינשטיין, שסיימו זוגיות של 30 שנה, נודע לנו שריטה פצחה ברומן סוער עם ברגמן, הצעיר ממנה בעשר שנים. הוא היה אז בן 37 , וברזומה שלו ענת הראל (תמונות שלהם ממסיבה מעניינת במיוחד נחשפו שנים אחר כך). ריטה וברגמן בילו יחד באינספור ארוחות, אירועים וחופשות בחו"ל (ספרד, שווייץ וצרפת בחודש אחד!), אבל חצי שנה הספיקה להם עד שהבסטה נסגרה סופית.

 

למה זה לא התחבר לנו: אפילו שהוא דוקטור, בשמו של ברגמן נקשרו אי אלו סיפורים שציירו ציור של בחור שאינו קונפורמיסט. ריטה, לעומת זאת, תמיד הצטיירה לנו כאישה מהוגנת עד מאוד, כזאת של תפוחים ותמרים, ועל כן היה לנו קשה להבין את החיבור. אבל עם השנים למדנו שאנחנו כנראה לא יודעים הכל על ריטה (היי, צ'רלי בוזגלו) ורב הנסתר על הגלוי.

 

דודו טופז וסמדר שיר

עוד סיפור אחד של אהבה. דודו טופז וסמדר שיר (אייל לנדסמן, יוני טובלי)
עוד סיפור אחד של אהבה. דודו טופז וסמדר שיראייל לנדסמן, יוני טובלי

 

היא: סמדר שיר, קונצרן של ספרי ילדים ועיתונאית "ידיעות אחרונות".

 

הוא: דודו טופז ז"ל, האיש והאגדה, שסיים את חייו בצורה טרגית אחרי תסריט אימים גדול ונורא שהגה במוחו הקודח.

 

הרומן: רק אחרי מותו חשפה שיר את רומן הנעורים שלהם, שעליו גם כתבה את השיר "נפרדנו כך" שהלחין אחר כך אבנר גדסי והפך לקלאסיקה ישראלית. שיר הייתה בת 14, תלמידה בכיתה ח' בבית ספר דתי, וטופז בן 25 , שחקן צעיר בתחילת דרכו. היא עברה עם חברות בדיזינגוף וניגשה לקבל חתימה כשישב בכסית. הוא כתב לה: "אני נותן לך אסימון, תתקשרי עוד חמש שנים", אבל היא לא חיכתה. הם החלו להיפגש בסתר והרומן נמשך חודשים, עד שההורים שלה גילו והתקשרו לאיים על אביו של טופז שיפנו למשטרה. השניים המשיכו באון ואוף עד שהתקשורת הודיעה על נישואיו הקרבים (שלא התממשו) ושיר שבורת הלב כתבה את השיר ההוא.

 

למה זה לא מתחבר לנו: הדף צר מלהכיל. לא היינו מחברים ביניהם גם אם היו נשארים האנשים היחידים על כדור הארץ.

 

מעיין אדם ושגיא ברייטנר

שרדו כדי לספר. שגיא ברייטנר ומעיין אדם (צילום: אמיר מאירי)
שרדו כדי לספר. שגיא ברייטנר ומעיין אדםצילום: אמיר מאירי

 

היא: מעיין אדם, שורדת פייטרית, לשעבר הדוברת של מירי רגב.

 

הוא: שגיא ברייטנר, אמן ביט בוקס, ילד טוב מבית טוב.

 

הרומן: הרומן הטלוויזיוני שהתפתח מול עצי הקוקוס ועיניו המשתאות של גיא זו־ארץ נגמר עוד לפני שהספקנו להתרגל. היום, בעידן הפוסט ריאליטי, הם כבר מתחבקים מול המצלמות, אבל לכולנו קשה להתגבר על השיחה הקשה שהתנהלה שם כשזה נגמר. למה זה לא התחבר לנו: לפני הכל, קשה לנו עם המחשבה שהשניים האלה התנשקו בלי מברשת שיניים, ואנחנו בכלל לא מבינים מאיפה מגייסים ליבידו למשמושים כשאתה כל כך רעב. חוץ מזה, הוא עוד ילד (23) והיא כבר אישה שעברה דברים וברור שהיא אוכלת אותו בלי מלח בריל וורלד. היה אפשר לראות מקילומטר שזה לא יחזיק.

 

תום אבני ולירז צ'רכי

לא ראינו את זה בא. לירז צ'רכי ותום אבני (צילום: ענת מוסברג)
לא ראינו את זה בא. לירז צ'רכי ותום אבניצילום: ענת מוסברג

 

כולנו הרמנו גבה כשלירז צ'רכי, שהתגרשה ב־ 2010 מבעלה המלחין זיו (קוז'ו) קוז'וקרו, הפכה לאייטם עם מוגלי הקטן, תום אבני, שצעיר ממנה בשמונה שנים. הוא היה אז בן 24 , היא בת 32 , וכולנו חשבנו שמדובר בריבאונד קוגרי שייגמר מהר מאוד. הוא נפש אילתית משוחררת, היא מגיעה ממשפחה פרסייה מיוחסת (הלו, ריטה) ואף אחד לא נתן לזה צ'אנס. אבל הנה, אחרי שנתיים וחצי הם התחתנו בריף באילת, כמה חודשים אחרי זה הביאו לעולם את ילדתם המשותפת ג'ון, והיום, ארבע שנים אחרי, השניים עדיין יחד. מצדנו לנצח.

 

עדן הראל ועודד מנשה

עודד אמר להניח תפילין. עדן הראל ועודד מנשה (צילום: רפי דלויה)
עודד אמר להניח תפילין. עדן הראל ועודד מנשהצילום: רפי דלויה

 

לעדן הראל הייתה תדמית של פנקיסטית מגניבה שעושה את MTV ומנשקת את בונו ואז נוסעת למנזר בודהיסטי, הופכת לנזירה, מגלחת את הראש וחיה במצפה רמון עם מוזיקאי שנטי. ואז, ב־ 2005 , היא הנחתה תוכנית ראיונות זניחה ופגשה על הסט את עודד מנשה, והאהבה ניצתה. הוא מלך הנחמדים, כוכב ילדים נטול מגניבות, אבל נגד כל הסיכויים הם נהיו זוג. מפה לשם, 12 שנים, ארבעה ילדים משותפים ועוד אחד בדרך, חזרה בתשובה הארד קור וקריירה משותפת של הרצאות על דת וזוגיות. שיוויון.

 

איגי וקסמן ועתי שולברג

הכי לא צפוי. עתי שולברג ואיגי וקסמן (צילום: ענת מוסברג)
הכי לא צפוי. עתי שולברג ואיגי וקסמןצילום: ענת מוסברג

 

את עתי שולברג הכרנו כבחור עם העיניים היפות מ"האח הגדול" שעשה עניינים באמבטיה עם ליהיא גרינר. ליהיא גרינר! בעיקר בגלל זה, אף אחד לא יכול היה לחזות

שכשהוא יצא מן הבית הוא יחבור דווקא לאיגי וקסמן, ילדת האייטיז הגותית הבוגרת ממנו ב־ 12 שנים, שברקורד שלה טיפוסים כמו חמי רודנר ועידו רוזנבלום. אבל הם נפגשו, התאהבו עד מעל הראש, ידעו שהם מתחתנים אחרי שבוע, ובאמת, אחרי חצי שנה כבר הודיעו שהם בהריון והתחתנו כשוקסמן בהריון מתקדם. היום, חמש שנים אחרי, כשהם כבר משפחה בת ארבע נפשות, הבנו שמשהו שם עובד, ומה אנחנו מבינים.

 

מרב מיכאלי וליאור שליין

בית פוליטי. מרב מיכאלי וליאור שליין (צילום: אמיר מאירי)
בית פוליטי. מרב מיכאלי וליאור שלייןצילום: אמיר מאירי

 

גרים בנפרד (באותו בניין) ולא מתכננים ילדים, אבל ישנות כל לילה יחד. מרב מיכאלי וליאור שליין הוכיחו לנו שמה שעובד בשביל כולם זה לא מה שמתאים להם. הם נפגשו כפאנליסטים בתוכנית טלוויזיה, היא הייתה כוכבת והוא עדיין אלמוני, ומאז הם יחד כבר עשר שנים. היא הייתה אשת תקשורת אבל עשתה סוויץ' לפוליטיקה, הוא איש תקשורת שעובד בלטנף על הפוליטיקה. דעותיהם הפוליטיות שונות והוא צעיר ממנה ב־ 12 שנים, ומה שהיה נראה לנו מוזר לגמרי פעם, היום נראה לנו פשוט מושלם. הם פשוט מתאימות!

 

מילה קוניס ומקולי קולקין

לא נשקר מילה, השתדרגת מילה קוניס ומקולי קולקין (gettyimages)
לא נשקר מילה, השתדרגת מילה קוניס ומקולי קולקיןgettyimages

 

את זה זכרתם? מילה קוניס והילד מ"שכחו אותי בבית" היו יחד תשע שנים שלמות, הרבה לפני שהיא הבינה שמייקל קלסו מ"מופע שנות השבעים" הוא האיש בשבילה, שיעשה לה שני ילדים ופופקורן לפני משחק כדורגל. מעט מאוד ידוע על מערכת היחסים של קוניס עם מקולי קולקין. כשהכירו היא הייתה רק בת 18 והוא כבר היה גרוש שנתיים מהשחקנית רייצ'ל מיינר. הקשר שרד כל השנים והשניים אף ביקרו במהלכו בישראל, אך נסו מהר כשפרצה מלחמת לבנון השנייה. השמועות על התמכרותו של קולקין לאלכוהול וסמים הגיעו לשיא כשנעצר על אחזקת מריחואנה וכדורי זנקס. ב־ 2009 הם הכחישו ידיעות על אירוסים בחשאי וב־ 2011 נפרדו אחרי שהקריירה שלה לא הפסיקה להמריא, בעוד שלו לא הצליחה מעולם לשחזר את ההצלחה מימיו כילד פלא.

 

 

שר וטום קרוז

היא לא גרמה לו לקפוץ על ספות. שר וטום קרוז (gettyimages)
היא לא גרמה לו לקפוץ על ספות. שר וטום קרוזgettyimages

הייתם ילדים ואלו היו שנות השמונים, אבל כן, שר וטום קרוז היו אייטם, הרבה לפני ניקול קידמן וקייטי הולמס. השניים נפגשו בארוחת התרמה שארגנה אשת הנשיא דאז, ננסי רייגן, שר הייתה בת 39 וקרוז שחקן צעיר בן 23 בראשית דרכו. לדבריה, היא התחילה איתו באגרסיביות והוא נענה. "הייתי משוגעת עליו", סיפרה לאופרה ווינפרי בראיון נדיר ב־ 2008 . "הוא היה ביישן, הוא תמיד סיפר שהוא הרגיש כזה כלומניק בתיכון ואף אחד לא התייחס אליו". בראיון אחר שנתנה הכתירה את קרוז כאחד מחמשת המאהבים הכי טובים שהיו לה, וסיפרה שנפרד ממנה כי לא הצליח להתמודד עם הלחץ התקשורתי. מכיוון ששר לא השתנתה הרבה ב־ 30 השנה שחלפו, עקב התערבויות רפואיות מוצלחות יותר או פחות, יש סיכוי לקאמבק?

 

קליסטה פלוקהרט והריסון פורד

אלי מקביל בהלם. קליסטה פלוקהרט והריסון פורד (gettyimages)
אלי מקביל בהלם. קליסטה פלוקהרט והריסון פורדgettyimages

הרווקה הנצחית אלי מקביל קיבלה את הבשורה בתדהמה: קליסטה פלוקהרט יוצאת עם הריסון פורד, השחקן, המילארדר והאיש שמבוגר ממנה ב־ 23 שנים. השניים נפגשו בטקס גלובוס הזהב בשנת 2002 , ואף שנאלצו להדוף ביקורת ציבורית נוקבת, התחתנו בשנת 2010 והם מחזיקים מעמד כבר שבע שנים, שזה כמו 49 שנים בהוליווד. היא אשתו השלישית, הוא הראשון בשבילה, והם גם אימצו יחד ילד. מה שמוכיח שוב שמה שעובד בשביל קתרין זיטה ג'ונס ומייקל דגלאס כנראה עובד בשביל כולם.

 

הכתבה המלאה בגיליון פנאי פלוס - עכשיו בדוכנים

 

עכשיו בדוכנים. דנית גרינברג ואליאב אוזן (צילום: אביב אברמוב)
עכשיו בדוכנים. דנית גרינברג ואליאב אוזןצילום: אביב אברמוב

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל