ריחו"ל
הבת של כריסי טייגן וג'ון לג'נד עושה את איטליה
ההורים הלוהטים ניצלו את חופשת הקיץ כדי לטוס ולנפוש באיטליה הקסומה יחד עם בתם הקטנה והמתוקה. השניים הציפו את האינסטגרם בתמונות כל כך חמודות שכמובן לא השאירו אותנו אדישים ועשו לנו חשק לטוס לארץ המגף ולהאכיל יונים. רגע, מה?

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אז כן, החופש הגדול כבר כאן ובזמן שאנחנו נתקלים באלפי משפחות כעוסות הנלחמות על מקומן בתור לג'ימבורי בקניונים, יש כאלה, נגיד כריסי טייגן (31) וג'ון לג'נד (38), שמנצלים את החופש כדי לקחת את לונה (שנה) הקטנה וההורסת לחופשה באיטליה ולתעד זאת בסשן צילומים ממיסים. הלב שלנו לא עומד בזה, רק אומרים.

 

חובה ג'ל אלכוהולי בשלוף
חובה ג'ל אלכוהולי בשלוף

 

למעשה, הוריה של לונה הקטנה נישאו באגם קומו המקסים שבאיטליה לפני כארבע שנים, אז לטעמנו אפשר להגדיל ראש ולומר שאיטליה זה סוג של בית שני עבורם ולכן לונה הרגישה ממש בנוח כשהיא התיישבה על הרצפה והאכילה יונים. פה אגב חשנו בעיה קלה, יונים זה מלא מחלות - מה קורה לכם? טוב, אבל התמונה המיסה אותנו אז הפעם סלחנו.

 

מיותר לציין שהטיול לא הסתכם רק בהאכלת יונים אלא גם באכילת פסטה, בכל זאת - המאכל הלאומי של ארץ המגף ואכילת גלידה - עוד התמחות של האיטלקים, וששמחנו לגלות שאנחנו לא היחידים שבעיקר אוכלים בטיולים ושזה קטע בינאלומי ואפילו הוליוודי. כמובן שטייגן ולג'נד דאגו לשלב גם קצת תרבות, כשהעלו זיכרונות מתוקים באגם קומו, ביקרו בתעלות הציוריות של ונציה וכמובן שפקדו גם את הכיכרות.

 

כנראה שאתם המשפחה היפה ביותר בהוליווד
כנראה שאתם המשפחה היפה ביותר בהוליווד

 

יופי, עכשיו אנחנו רעבים
יופי, עכשיו אנחנו רעבים

 

שתי טיפות מים
שתי טיפות מים

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל