רכילות+
נושקת ל-40: מירי בוהדנה בשיא
מנחת הטלוויזיה, הדוגמנית והשחקנית (מלא טייטלים יש לגברת) לא נתנה לחום הכבד להרתיע אותה, עלתה על בגדי חורף סופר חמימים ועדיין נראתה רעננה מתמיד, בצילומי קמפיין אופנה בכיכובה

בהחלט, גיל זה רק מספר. מירי בוהדנה (דוד בר-סלע)
בהחלט, גיל זה רק מספר. מירי בוהדנהדוד בר-סלע

 

דוגמניות הולכות דוגמניות באות אבל מירי בוהדנה תישאר פה למשך דורות. לא פלא, תראו איך היא נראית. בימים אלו עסוקה בוהדנה, כמו מרבית האימהות בארצנו, באילתור פעילויות שיעסיקו את ילדיה במהלך החופש הגדול, ואם זה לא מספיק אז במקביל היא גם מצטלמת לתוכנית טלוויזיה בהנחייתה וכפי שניתן לראות בתמונות המצורפות, גם לקחת חלק בקמפיין אופנה חמים במיוחד. אוקיי סופר אמא, השארת לכולנו אבק.

 

ברצינות, לא חם לך? (דוד בר-סלע)
ברצינות, לא חם לך?דוד בר-סלע

 

אתמול (א') הצטלמה בוהדנה לקמפיין האופנה של רשת "אריסטו שמט". אז נכון שמדובר בימים הכי חמים של השנה, (אפילו שלמה ארצי מקטר על זה בשיריו),

אבל זה לא מה שמנע מהדוגמנית היפה להמשיך ולהיות הכי מקצועית ופוטוגנית שיש, גם כשמדובר בבגדי חורף שגורמים לנו, כרגע, לתחושת מחנק קלה.

 

בוהדנה, שתחגוג באוקטובר הקרוב את יום הולדתה ה-40, סיפרה במהלך הצילומים כי אין בכוונתה לחגוג או להתפנק בחופשה בחו"ל מכיוון שהיא כרגע בעיצומם של הצילומים לעונה נוספת של משחקי השף. אבל היי, אין מצב שבבו לא יחגוג לך, נכון? אנחנו בכל זאת מצפים להזמנה לאיזו מסיבה צנועה, משהו בקטנה, אפילו סתם חנוכת בית באחוזה החדשה בארסוף.

 

נו, פתחת לה כבר אינסטה? מיקי בוגנים ומירי בוהדנה (דוד בר-סלע)
נו, פתחת לה כבר אינסטה? מיקי בוגנים ומירי בוהדנהדוד בר-סלע

 

הורסת! (דוד בר-סלע)
הורסת!דוד בר-סלע

 

על מה את חושבת? (דוד בר-סלע)
על מה את חושבת?דוד בר-סלע

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל