ריחו"ל
איך ביונסה באמת נראית אחרי הלידה?
עוד לא עברו חודשיים מאז לידת התאומים - וקווין בי ממשיכה לפרסם תמונות בגזרה סופר-חטובה שגורמות לנו להרים גבה ולתהות איך יכול להיות שהבטן שלנו רק הולכת וגדלה, וזה בסך הכול אחרי הקפה והעוגיה של הבוקר. עכשיו כבר אפשר לצעוק "פוטושופ"?

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

לפעמים, כשאנחנו אחרי ארוחת צהריים ממש טובה, אנחנו מרגישים שהבטן שלנו הולכת לפנינו, ואז, כשאף אחד לא רואה, אנחנו מרשים לעצמנו לפתוח כפתור ולשחרר אנחת רווחה. וכל זה אחרי ארוחה, כן? אז תרשו לנו להרים גבה למראה התמונות המאוד חטובות שהעלתה קווין בי לאתר האינטרנט שלה, פחות מחודשיים לאחר לידת התאומים. כן, לא לידה של ילד אחד, אלא שניים.

 

די נו, ברצינות? ביונסה (beyonce.com)
די נו, ברצינות? ביונסהbeyonce.com

 

אתמול (ד') העלתה ביונסה לאתר האינטרנט שלה תמונות מעוררות קנאה וחשפה את הגזרה המדויקת שלה, רק חודשיים (אפילו קצת פחות) לאחר הלידה. בי, שכל חייה מלאים בשמועות וספקולציות, צולמה לפני שלושה ימים כשהיא מעבירה את זמנה הפנוי בהחלקה על גלגיליות, ואם יורשה לנו לציין - התמונות באתר שלה בהחלט רחוקות מהמציאות שבסרטון הפפראצי.

 

עכשיו, שלא יהיה ספק, אנחנו באמת חושבים ומאמינים שביונסה כפי שצולמה כשהיא מפגינה את ביצועיה בהחלקה על גלגיליות נראית מצוין, אבל אנחנו סבורים כי התמונות שבי מעלה לרשתות עוברות לא מעט עריכות או אם יורשה לנו להעז ולזעוק - "טונות של פוטושופ". התעסקות דומה בפילטרים וריטושים נרשמה, לעניות דעתנו, גם לגבי אותה תמונה מפורסמת שבה חשפה את התאומים פחות מחודש אחרי שהם הגיעו לעולם. אז כנראה שלעולם לא נקבל תשובה ברורה לשאלה "איך ביונסה באמת נראית?" ונמשיך לתהות איזו תמונה שלה יותר נאמנה למציאות, אבל פייר? תמיד נחמד לצפות בתמונות של המלכה, גם אם הן עמוסות בכל טוב של עריכה.

 

אז עכשיו את מפנה לנו גב?  (beyonce.com)
אז עכשיו את מפנה לנו גב? beyonce.com

 

 

ובכל זאת, אנחנו מתים עלייך (beyonce.com)
ובכל זאת, אנחנו מתים עלייךbeyonce.com

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל