ריחו"ל
הצצה למשפחה של מדונה: "אני בסך הכל אימא"
המלכה האם פתחה את הלב וסיפרה על תהליכי האימוץ באפריקה של ארבעה מתוך ששת ילדיה. "זה היה מסובך אבל שווה את זה", הודתה מדונה והוסיפה: "אין להם מושג שאני מלכת הפופ - וטוב שכך". אוף, גם צנועה וגם אימא למופת? נמסנו

הילדים ששינו את חייה. מדונה על שער המגזין (צילום מסך)
הילדים ששינו את חייה. מדונה על שער המגזיןצילום מסך

 

לפעמים אנחנו שוכחים שמאחורי התדמית שמטפחים לעצמם סלבס מסתתרים אנשים רגילים למדי. כזו היא המלכה האם – מדונה (59), שבריאיון למגזין פיפל מספרת שהיא "בסך הכל אימא", או יותר נכון "ממבו", כמו שקוראים לה ילדיה. הרבה יותר מקורי מ"ממי".

 

הריאיון עם מדונה למגזין התקיים הן בביתה שבלונדון והן במלאווי, מדינה באפריקה שבה אימצה מדונה ארבעה מתוך ששת ילדיה ולאחרונה אף הקימה שם מחלקת כירורגיה וטיפול נמרץ לילדים בבית החולים. בריאיון מספרת מדונה על התהליכים שהביאו אותה לאמץ ארבעה ילדים ועל חיי המשפחה. לדבריה, היא ביקרה במלאווי לראשונה ב-2006 ומאז הוא הפך להיות "הבית השני שלה". כבר אחרי הביקור הראשון היא הקימה עמותה שסייע להשכלתם ולבריאותם של ילדים ויתומים במדינה.

 

A post shared by People Magazine (@people) on

 

באחד הביקורים של מדונה במלאווי ב-2008, כשכבר הייתה אימא לשניים, לורד (20) ורוקו (17), היא פגשה בתינוק חמוד בבית יתומים בבירה לילונגווה. התינוק היה דיוויד בנדה שנאבק באותה עת בדלקת ריאות ובמלריה. מדונה התאהבה והחליטה לאמץ אותו. "כשהבאתי אותו ללונדון כל העיתונים כתבו שחטפתי אותו", מספרת מדונה, "אמרתי לעצמי – אני מנסה להציל חיים של מישהו אז למה כותבים עליי כאלה דברים? עשיתי הכל לפי הספר. זה היה נמוך, אפילו בשבילי. בכיתי בלי הפסקה".

 

פחות או יותר במקביל לפגישתה הראשונה של מדונה עם מי שהפך להיות בנה, דיוויד בנדה (שהיום הוא כבר בן 11), פגשה המלכה גם את התינוקת מרסי ג'יימס. מדונה, שככל הנראה הצליחה להתגבר על העליהום התקשורתי, החליטה שהיא רוצה לאמץ גם אותה – אבל התהליך התברר כקשה במיוחד. זאת, משום שבאותם ימים היא פתחה בהליך גירושים ממי שהיה בעלה, גאי ריצ'י. "במלאווי אמרו שאני לא יכולה לגדל ילד בגלל הגירושים. התייחסו אליי בצורה משפילה וסקסיסטית", אמרה. בסופו של דבר, בית המשפט אישר את האימוץ וב-2009 הורחבה המשפחה ומרסי ג'יימס, שגם היא היום בת 11, עשתה רילוקיישן ללונדון.

 

כולם ביחד. מדונה וששת ילדיה בתמונה שהועלתה לרגל יום האם
כולם ביחד. מדונה וששת ילדיה בתמונה שהועלתה לרגל יום האם

 

אבל מדונה לא שבעה מאימוץ ילדים ומביקורים באפריקה. לפני שנתיים וחצי היא פגשה בתאומות סטלה ואסתר ממש באותו בית יתומים בלילונגווה, ופתחה בהליך אימוץ ארוך ומייגע. "בגלל שאני דמות ציבורית, אנשים לא רצו שיחשבו שהם עשו לי קיצורי דרך, אז לקחו אותי בדרך הקשה. זה היה מסובך אבל שווה את זה", אמרה. בסופו של דבר גם סטלה ואסתר (5) זכו להצטרף למשפחה המורחבת. "זה כאילו הם תמיד היו כאן", סיכמה מדונה. בנוגע לשאלה אם ילדיה יודעים שהיא מלכת הפופ היא ענתה: "אין להם מושג וטוב שכך. אני בסך הכל אימא".

 

הכי מתוקות. מדונה ומרסי ג'יימס בפתיחת מחלקת הילדים בבית החולים במלאווי (AP)
הכי מתוקות. מדונה ומרסי ג'יימס בפתיחת מחלקת הילדים בבית החולים במלאוויAP

  

A post shared by Madonna (@madonna) on

 

אימא יש רק אחת (GettyImages)
אימא יש רק אחתGettyImages

 

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל