ריחו"ל
בעין הסערה: אחוזות הסלבס בסכנה
סופת ההוריקן "אירמה" משתוללת בקריביים, מה שגרם לכמה מכוכבי הוליווד, ביניהם: מיק ג'אגר, אופרה ווינפרי, ג'וני דפ, אדי מרפי ואפילו נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ להזיע קצת מלחץ, מכיוון שהאחוזות שלהם נמצאות בסכנת השמדה. אתם יודעים, אם אתם מחפשים קורת גג וארוחת שישי טובה, אתם לגמרי מוזמנים

מוזמנים לחמין. אדי מרפי, מיק ג'אגר, ג'וני דפ ואופרה ווינפרי (Gettyimages)
מוזמנים לחמין. אדי מרפי, מיק ג'אגר, ג'וני דפ ואופרה ווינפריGettyimages

 

בגדול, אנחנו מוכרחים להודות שאנחנו מתגעגעים לחורף, במיוחד לסופות ההיסטריות שיש לנו בחודשים ינואר-פברואר. כאילו, כשאנחנו אומרים "סופות היסטריות" אנחנו מתכוונים לגשמים האלה שבקושי מצליחים לשטוף לנו את האוטו אבל בהחלט מספקים לנו תחושת חורף. רק שבניגוד אלינו, יש כאלה שהסופות אצלם כל כך עוצמתיות וקשות עד שהן מקבלות שמות, נגיד כמו במקרה של סופת ההוריקן "אירמה" המשתוללת בימים אלה בקריביים ומאיימת על בתיהם של הסלבס.  

 

 

מוכן לסערה? (gettyimages)
מוכן לסערה?gettyimages

 

אם לרגע חשבנו שלסלבס אין דאגות, כמובן שטעינו. סופת ההוריקן החזקה ביותר שתועדה אי פעם באוקיינוס האטלנטי משתוללת בקריביים ומאיימת לפגוע, בין היתר, גם בנכסים של הסלבס, שאיכשהו תמיד נדמה לנו שבדרך פלא הם מצליחים להינצל מהכל. מעניין אם גם הפעם זה יקרה והסופה תפסח עליהם. אתמול (ד') התחילה להתקרב סופת ההוריקן לאי ברבודה ובכך להטיל אימה על נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ (71) שחרד לאחוזתו, יחד עם ג'וני דפ (54), ברוס וויליס (62), אופרה ווינפרי (63), דיוויד קופרפילד (60), אדי מרפי (56) וסולן להקת הרולינג סטונס מיק ג'אגר (74), שגם הנכסים שלהם בסכנת פגיעה.

 

ממרכז ההוריקן הלאומי של מיאמי דווח כי הסופה פונה לכיוון צפון-מערב, לעברם של איי הבתולה ופוארטו ריקו עם עם פוטנציאל של 20 מטרים גובה מעל פני הים. עוד נמסר כי "אין הרבה זמן וצריך להתכונן לזה במהירות". שמעתם? לזרוק כמה בגדים לתיק ולברוח. אגב, האחוזה של נשיא ארצות הברית מוערכת בסכום של 50 מיליון דולר, למרות שלאחרונה ירד הערך שלה ב-16.9 מיליון דולר, והיא כוללת אחד עשר חדרי שינה, מגרשי טניס ווילונות מזהב. אגב, סתם משהו שמעניין אותנו כרגע, איך לכל הרוחות מכבסים זהב?

 

המלצה שלנו: מגף עד הברך ומעיל. נשיא ארה"ב ואישתו (Aep, Gettyimages)
המלצה שלנו: מגף עד הברך ומעיל. נשיא ארה"ב ואישתוAep, Gettyimages

 

גם האי שרכש דפ באיי הבהאמה בשנת 2004 ב- 3.6 מיליון דולר ונקרא "פונדק קיי" נמצא בסכנה והרשויות אפילו הכריזו כי צריך לפנות את האי לחלוטין. אותו הדבר  לגבי מרפי, שכרגע הבית שלו נמצא בסכנת הכחדה. מעניין אם יהיו לו בדיחות גם על זה.

 

שזה לא יהרוס לך את המצב רוח. מרפי (צילום: MCT)
שזה לא יהרוס לך את המצב רוח. מרפיצילום: MCT

 

 

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל