ריחו"ל
ההתרגשות בשיאה: קים וקניה מצפים לבת
אשת השערוריות ובעלה הזמר מצפים לבת שלישית הצפויה להיוולד במהלך חודש ינואר. ואם תהיתם לגבי הפונדקאית אז שלומה מצוין, היא נשואה באושר, יש לה שני ילדים וכנראה שהיא פועלת לפי ההוראות המדויקות שהשאירה לה קימי. אז רגע, כבר התחלתם לחשוב על שמות?

בקרוב עם עוד תינקות / תינוק / תאומים (אינסטגרם)
בקרוב עם עוד תינקות / תינוק / תאומיםאינסטגרם

 

אנחנו מודים שבכל מה שקשור לאשת השערוריות קים קרדשיאן (36) אנחנו די נוטים להרים גבה וכמובן שכל ידיעה המגיעה בנוגע אליה דיי מוטלת בספק.

בכל זאת, בחודש יוני האחרון יצאה ידיעה שקים ובעלה האהוב קניה ווסט (40) מצאו אם פונדקאית. ולמרות שעוד לא הספקנו להתאושש מההתרגשות הגדולה, בדיוק חודש לאחר מכן יצאה ידיעה נוספת כי הפונדקאית בהריון עם תאומים ונמצאת כבר בחודש השלישי להריונה, ואילו היום בכלל התבשרנו שההורים המאושרים מצפים לבת. טוב, אנחנו מודים שגם אנחנו מבולבלים ולא בדיוק מצליחים להבין מה באמת קורה, אבל בהחלט נרגשים.

 

זורם לך אחות קטנה? קים וסיינט (אינסטגרם)
זורם לך אחות קטנה? קים וסיינטאינסטגרם

 

אתמול (ד') פורסם באתר הרכילות TMZ כי ווסט וקרדשיאן מצפים לבת. התינוקת החדשה צפויה להיוולד בינואר 2018 ועל פי הדיווחים הפונדקאית קורנת ומאושרת. קרדישאן, שמאוד רצתה ילד נוסף, נאלצה להשתמש באם פונדקאית מכיוון שהיא סובלת משליה נעוצה, ובשפה הלא מקצועית - שליה המתקשה להתנתק מדופנו של הרחם, מה שעלול לגרום לדימום מסיבי ולסכן את חיי היולדת. 

 

כמובן שהזוג המלכותי הציב שלל תנאים לפונדקאית, חלקם הגיוניים כמו: להימנע מעישון, אלכוהול וצריכת סמים, וחלקם פחות, נניח: להפחית פעילות מינית ולא לצבוע את השיער. אבל כל הטירוף הזה כנראה משתלם כי הפונדקאית צפויה לשלשל לכיסה 45 אלף דולר. אנחנו בהחלט מאמינים שזה יכסה את הטיפול הפסיכולוגי.

 

חלום שלנו לדעת מה קורה אצלכם בחדרי חדרים. ווסט וקרדשיאן (אינסטגרם)
חלום שלנו לדעת מה קורה אצלכם בחדרי חדרים. ווסט וקרדשיאןאינסטגרם

 

מקורות המקורבים לזוג המלוכתי מספרים כי האם הפונדקאית היא אפרו-אמריקאית בשנות ה-20 לחייה. היא נשואה באושר ויש לה שני ילדים קטנים. כמו כן היא בוגרת קולג' ובמצב גופני נהדר. אז על פי השמועות בינואר בקרוב תתווסף למשפחה אחות קטנה לנורת' (4) וסיינט (שנה), ונראה לנו שאנחנו מתחילים להבין למה ווסט עבר התמוטטות עצבים לפני כשנה. בכל זאת, אנחנו רק מהאינסטגרם ומצבעי השיער התחלפים של קימי חוטפים התקפי חרדה.

 

זה רק אנחנו או שאת פחות מרוצה? נורת' (אינסטגרם)
זה רק אנחנו או שאת פחות מרוצה? נורת'אינסטגרם

 

ושוב בלונדינית (Gettyimages)
ושוב בלונדיניתGettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל