ריחו"ל
מתקמבקים: ליאונרדו דיקפריו והאקסית צמודים מתמיד
השחקן ממשיך לתחזק את תדמית הדוש והגיע בסוף השבוע האחרון למועדון בניו יורק עם דוגמנית עמה יצא במשך כמה שבועות, אולם נטש אותה וחזר הביתה עם האקסית טוני גארן איתה ניהל מערכת יחסים ארוכה בעבר. פייר? התאכזבנו

אם אתה אוהב את זה, שים על זה טבעת. ליאונרדו דיקפריו וטוני גארן (splashnews)
אם אתה אוהב את זה, שים על זה טבעת. ליאונרדו דיקפריו וטוני גארןsplashnews

 

הקיץ נגמר ממש בקרוב, הדוגמניות ירדו מהביקיני והיאכטות וליאונרדו דיקפריו (42) לא נצפה עם בלונדינית צמודה כבר הרבה יותר מדי זמן. המדור

התחיל לחשוש שמא השחקן חולה או מתנזר חלילה, אבל אין סיבה לדאגה כי בסוף השבוע האחרון קיבלנו את דיקפריו הישן והטוב: דוש שצמוד לדוגמנית ולא סתם אלמונית אלא טוני גארן (25), עמה ניהל מערכת יחסים של שנה וחצי פלוס מגורים משותפים.

 

השניים עזבו יחד מועדון בניו יורק ותועדו כשהם אוחזים ידיים ברחוב, אולם יודעי דבר סיפרו לאתר ה"דיילי מייל" שהשחקן הגיע לאותו המועדון ממש עם לורנה ריי, דוגמנית אחרת עמה ניהל מערכת יחסים בשבועות האחרונים. עדי ראיה סיפרו שריי נראתה "מבואסת במיוחד" אחרי שבן הזוג שלה נטש אותה במועדון ועזב עם האקסית. ככה עושים לחברה?

 

כן, אנחנו יכולים להבין למה חזרת אליה (gettyimages)
כן, אנחנו יכולים להבין למה חזרת אליהgettyimages

 

דיקפריו וגארן נפרדו בשנת 2014 אחרי רומן ארוך במיוחד במונחי ליאונרדו. מאז הספיק השחקן לעזוב מועדון עם 20 נשים ולנהל מערכות יחסים עם הדוגמניות קלי רורבאך ונינה אגדל. גם טוני לא נשארה לבד ויצאה עם שחקן ה-NBA צ'נדלר פרסונס. אנחנו נותנים לזה שבוע.

 

בהצלחה עם זה (צילום: Gettyimages)
בהצלחה עם זהצילום: Gettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל