ריחו"ל
סיפור סינדרלה: ג'יג'י חדיד מאבדת את הנעל על המסלול
הטופ מודל המצליחה בעולם יצאה מנצחת כשהצליחה להתגבר על אסון שפקד אותה בתצוגה בשבוע האופנה בניו יורק. חדיד איבדה את נעל העקב הגבוהה שלה בתחילת המסלול והמשיכה לצעוד בגאון. ככה עושים את זה. צפו

 

 

חדיד צועדת בלי נעל    (קרדיט: אינסטגרם)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

ג'יג'י חדיד סיפקה לנו אמש (ב') הוכחה נוספת לכך שטייטל הטופ מודל המצליחה בעולם הולם אותה. בשבוע האחרון עובדת חדיד מסביב לשעון בתצוגות רבות בשבוע האופנה שמתקיים בניו יורק וזה טבעי לחלוטין שעם כל כך הרבה שעות על המסלול תהיה חייבת להירשם לפחות פאדיחה אחת. אלא שחדיד הצליחה לצאת מנצחת מהתקרית שלה וגרמה לנו להסיר את הכובע. או את הנעל.

 

חדיד צעדה אמש בתצוגת האופנה של אנה סואי (Anna Sui) ומיד כשיצאה למסלול היא איבדה את נעל העקב האימתנית שנעלה, שנותרה מאחור. חדיד, שהפנימה היטב את הביטוי, "ההצגה חייבת להימשך", המשיכה לצעוד על המסלול רק עם נעל אחת והצליחה להסוות באופן מושלם את הפאדיחה. חדיד התגברה בצורה מושלמת על פערי הגובה שנוצרו לה בשל ההליכה עם נעל עקב אחת גבוהה במיוחד, דבר שלכל בחורה אחרת כבר היו גורם לצלוע או ליפול. כך, במקום שיירשם אסון על המסלול, חדיד אפילו לא הגניבה מבט לאחור והמשיכה לפסוע בגאון. יש מצב שתלמדי את אחותך הצעירה, בלה, שלה שורה של פאדיחות ברזומה, איך מתמודדים עם תקריות מביכות?

 

האם מדובר בטרנד חדש? ג'יג'י חדיד עם נעל אחת על המסלול (Gettyimages)
האם מדובר בטרנד חדש? ג'יג'י חדיד עם נעל אחת על המסלולGettyimages

תלמדי משהו מאחותך הגדולה. ג'יג'י ובלה חדיד (Gettyimages)
תלמדי משהו מאחותך הגדולה. ג'יג'י ובלה חדידGettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל