ריחו"ל
נחלצת לעזרה: בלה חדיד מגינה על צלמת פפראצי
דוגמנית העל יצאה מתצוגת האופנה של המעצב מייקל קורס שהתקיימה בשבוע האופנה בניו יורק כשבחוץ חיכו לה עשרות צלמים ובהם צלמת אחת שנדחפה על ידי המאבטח. חדיד עצרה הכל, אחזה בידה של הצלמת ונזפה במאבטח. בקיצור, נסיכה

 

 

בואו נאמר שבכל מה שקשור לצלמי פפראצי, רוב הסלבס לא כאלה רגישים ומתחשבים. אנחנו לעולם לא נשכח את ג'סטין ביבר (23) שדרס צלם או בר רפאלי שדחפה אחד, אבל מסתבר שיש גם כאלה שנחלצים להגנתם ועזרתם של הצלמים. למשל, בלה חדיד (20) הנסיכה שכעסה על המאבטח ונזפה בו כשניסה להרחיק צלמת בכוח. את כזו נשמה שזה משהו.

 

בפעם הבאה שימוע, תיזהר. בלה חדיד והמאבטח (Splashnews)
בפעם הבאה שימוע, תיזהר. בלה חדיד והמאבטחSplashnews

 

אתמול (ד') יצאה חדיד מתצוגת האופנה של המעצב מייקל קורס שהתקיימה בשבוע האופנה בניו יורק וכמצופה, צלמי הפפראצי עטו עליה. ביניהם, היתה צלמת שנדחפה על ידי המאבטח האישי של דוגמנית העל. חדיד, שמאוד כעסה לראות את המתרחש, עצרה הכל וצעקה לעבר המאבטח: "היי, אתה מוכן לא לגעת בה בבקשה".

 

חדיד, שלא נבהלה מההמון שהקיף אותה, עצרה ותפסה את ידה של הצלמת ושאלה אם היא בסדר, לאחר שזו ענתה בחיוב ונמלטה מהמקום, הזעיפה חדיד שוב את פניה, פנתה למאבטח ונזפה בו: "אל תיגע בה!". המאבטח, שכנראה ממש נבהל מחדיד, מיהר להסביר לה שהוא לא נגע בה, אך את הדוגמנית הנסיכה שלנו זה לא שיכנע, היא התעלמה ממנו לחלוטין והמשיכה ללכת לכיוון הרכב. אה כן, אחרי שהיא עצרה להרים את הקונוס שנפל בעקבות המהומה.

 

את בסדר נשמה? חדיד אוחזת בידה של הצלמת (Splashnews)
את בסדר נשמה? חדיד אוחזת בידה של הצלמתSplashnews

 

אגב, זו לא הפעם הראשונה שאחת מבנות משפחת חדיד מחליטות לנקוט עמדה ולהילחם על שלהן. בדיוק לפני שנה יצאו האחיות בלה וג'יג'י חדיד מתצוגת האופנה של בית האופנה "מקס מארה", ובחוץ חיכה להם תמהוני משוגע העונה לשם ויטלי סדיוק שתפס את ג'יג'י מאחור והניף אותה באוויר. ג'יג'י המלכה לא נלחצה מהסיטואציה והחלה לתת לו אגרופים, עד שהוא שחרר אותה ונמלט מהמקום. בקיצור, מר מאבטח - ראה הוזהרת.

 

תשמור על הידיים שלך חבוב (Splashnews)
תשמור על הידיים שלך חבובSplashnews

 

שניה, אני מסדרת את הקונוס ובאה (Splashnews)
שניה, אני מסדרת את הקונוס ובאהSplashnews

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל