ריחו"ל
תסביך אימא: ג'ניפר לורנס לא בקטע של ילדים
השחקנית, ולנצח קטניס ממשחקי הרעב, התראיינה לחדשות E וסיפרה על כך שככל שהיא מתבגרת היא מבינה שהיא פחות בעניין של ילדים: "אני ממש לא מרגישה את הצורך להביא כרגע ילדים לעולם, ולמעשה רצון הזה רק קטן יותר ויותר"

פחות בקטע של ילדים. ג'ניפר לורנס (Gettyimages)
פחות בקטע של ילדים. ג'ניפר לורנסGettyimages

 

יש כאלה שטוענות שהן נולדו כדי להיות אימהות. בדרך כלל מדובר באותן בנות שמתכננות את החתונה שלהן מאז שהיו בנות שש, אלה שהטמגוצ'י שלהן תמיד שרד יותר מכולן, שרואות תינוק ברחוב ונמסות מחמידות, ובקיצור - אלה שנולדו עם הגן האימהי והן לא מנסות להעלים אותו. ג'ניפר לורנס (27) היא לא אחת מאלה, כי שכשמדברים איתה על תינוקות משתנה לה הבעת הפנים במהרה, ולא לטובה.

 

תכלס, את עוד צעירה (Gettyimages)
תכלס, את עוד צעירהGettyimages

 

השחקנית היפה, ולנצח קטניס אוורדין ממשחקי הרעב, התראיינה לחדשות E וסיפרה על "אימא!", סרט האימה החדש בכיכובה שיצא בתחילת החודש. אגב, הקהל

לא כל כך אהב את הסרט, וכשלורנס הגיעה לפסטיבל ונציה היא נאלצה להתמודד עם קריאות בוז צורמות. במהלך הריאיון פתחה השחקנית את הלב ודיברה על המחשבה להפוך לאימא. ספויילר - היא פחות בקטע.

 

כשלורנס נשאלה אם היא מרגישה את הצורך להביא ילדים עכשיו כשהיא כבר מתבגרת ענתה: "ממש לא! למעשה, הרצון הזה קטן יותר ויותר ככל שאני מתבגרת". לדבריה, "זה קצת מדאיג אותי, אני לא חושבת שככה זה אמור לעבוד". השחקנית עצרה לרגע, צחקה ואמרה: "כשהייתי בת 21 או 22 כל הזמן אמרתי שאני לא יכולה לחכות כבר עד שיהיו לי ילדים. ועכשיו...", אז הפסיקה לורנס את התשובה ועשתה פרצוף נרתע.

 

חופשיה ומאושרת. בינתיים (Gettyimages)
חופשיה ומאושרת. בינתייםGettyimages

 

במהלך השנה האחרונה יוצאת לורנס עם הבמאי דארן ארונופסקי (48), שאיתו היא עבדה גם על סרט האימה החדש בכיכובה. ארונופסקי היה בן הזוג ולמעשה גם הארוס של השחקנית רייצ'ל וייס (47) ולשניים יש ילד משותף, הנרי צ'ארלס (11). פער הגילאים בין זוג הנאהבים הוא די גדול, מה שגורם לנו לתהות אם לורנס באמת לא רוצה ילדים או שמא ארונופסקי מסתפק באחד והטיל על כך וטו.

 

אנחנו בעד ילדים, רק אומרים. לורנס וארונופסקי (Gettyimages)
אנחנו בעד ילדים, רק אומרים. לורנס וארונופסקיGettyimages
 

  

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל