ריחו"ל

רק בריאות: סלינה גומז עברה השתלת כליה

הזמרת האהובה פרסמה בחשבון האינסטגרם תמונה שלה ושל החברה הכי טובה שלה, השחקנית פרנסיה רייסה, כשהשתיים שוכבות במיטת בית חולים, אוחזות ידיים ומחוברות למכשירים וכתבה: "תודה על המתנה וההקרבה הכי גדולה שיכולת לעשות בשבילי כשנתת לי את הכליה שלך". אנחנו בכינו

לזה אנחנו קוראים חברות אמת. סלינה גומז ופרנסיה רייסה (אינסטגרם)
לזה אנחנו קוראים חברות אמת. סלינה גומז ופרנסיה רייסהאינסטגרם

 

חברות טובות לפעמים זה יותר ממשפחה. הן תמיד שם בשבילכם ומוכנות לעשות הכל, גם אם זה אומר לתרום כליה. באמת, אנחנו לגמרי רציניים. נכון שזה נשמע כמו הבטחה מוגזמת, אבל לא במקרה של סלינה גומז (25) שעברה השבוע השתלת כליה. ומאיפה הכליה? טוב ששאלתם, כמו שאמרנו, מפרנסיה רייסה (29) - החברה הכי טובה.

 

גמרתן אותנו
גמרתן אותנו

 

היום (ה') העלתה הזמרת האהובה תמונה לחשבון האינסטגרם שלה, שבה רואים אותה ואת רייסה אוחזות ידיים כשהן שוכבות במיטות חולים מחוברות למכשירים וכתבה: "אני יודעת שחלק מהמעריצים שלי שמו לב שקצת נעלמתי הקיץ ושאלו אותי מדוע אני לא מקדמת את המוזיקה החדשה שלי, שאני לגמרי גאה בה", והוסיפה: "הסיבה לכך היא שגיליתי שאני זקוקה להשתלת כליה בשל מחלת הזאבת שממנה סבלתי. זה מה שהייתי צריכה לעשות למען הבריאות שלי".  

 

עוד כתבה גומז: "אני בכנות מצפה לחלוק איתכם בקרוב את המסע שעברתי בחודשים האחרונים,  אבל עד אז אני רוצה להודות למשפחה שלי ולצוות הרופאים הנהדר על כל מה שהם עשו בשבילי - לפני, תוך כדי ואחרי הניתוח. והכי חשוב, אין לי מספיק מילים כדי להודות לחברה היפה שלי פרנסיה רייסה. היא נתנה לי את המתנה וההקרבה הכי גדולה שיכלה לעשות בשבילי כשנתנה לי את הכליה שלה. אני הכי מבורכת בעולם!". אל תחזירו את הטישו למקום עדיין, זה ממשיך: "אני אוהבת אותך כל כך, אחותי". די נו, את גורמת לנו להתגעגע לחברה הכי טובה מהגן, אלה היו ימים.

 

העיקר הבריאות (אינסטגרם)
העיקר הבריאותאינסטגרם

  

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018