ריחו"ל
סינגל ליידי: סקרלט ג'והנסון רשמית גרושה
האישה הסקסית בעולם ומי שהיה בעלה במשך שנתיים הפכו גרושים באופן רשמי לאחר שהגיע לסיומו מאבק המשמורת על בתם רוז בת השלוש ולאחר שבית המשפט אישר את ההסכמים ביניהם. סוף טוב - הכל טוב

גרושה וטוב לה. סקרלט ג'והנסון (צילום: gettyimages)
גרושה וטוב לה. סקרלט ג'והנסוןצילום: gettyimages

 

האישה הסקסית בעולם סקרלט ג'והנסון (32) רשמית גרושה, ואנחנו כבר יכולים לחשוב על כמה אנשים שהבשורה הזו ממש משמחת אותם. אחרי שהגיע לסיומו

מאבק המשמורת בין ג'והנסון לבין הגרוש שלה, העיתונאי הצרפתי רומיין דוריאק, על בתם רוז בת השלוש ולאחר שבית המשפט במנהטן אישר את ההסכמים בין השניים, שפרטיהם אינם ידועים, הגירושים נכנסו לתוקף באופן רשמי.

 

בהצהרה משותפת שהעניקו בני הזוג והנשואים לשעבר לערוץ E טענו כי "אנחנו נשארים חברים קרובים ויש לנו מחויבות משותפת לגדל את הבת שלנו בסביבה אוהבת". עוד אמרה ג'והנסון כי "בתור אם מסורה אני יודעת שיבוא היום ובתי תהיה מבוגרת מספיק כדי לקרוא חדשות על עצמה. לכן, אני לא אגיב לנושא פירוק הנישואים". עורכי הדין של השניים אישרו כי לאחר חתימת ההסכמים הם נותרו בקשר ידידותי וטוב. אחח, אין כמו סוף טוב לסאגה מלוכלכת.

 

סוף טוב הכל טוב. ג'והנסון ורומיין דוריאק בימים יפים יותר (צילום: gettyimages)
סוף טוב הכל טוב. ג'והנסון ורומיין דוריאק בימים יפים יותרצילום: gettyimages

 

בינואר האחרון נפרדו בני הזוג אחרי שנתיים של נישואים. במרץ הוגשה בקשת הגירושים ובה נטען כי הנישואים התפרקו ולא ניתן להצילם. בהתחלה ג'והנסון ודוריאק הסכימו על משמורת משותפת במתכונת של שבוע-שבוע, אולם אחר כך שינתה ג'והנסון את דעתה ודרשה משמורת בלעדית. עתה הצליחו הצדדים להגיע להסכם, שכאמור פרטיו לא ידועים.

 

ג'והנסון לא שקעה להררי גלידה ומרתון קומדיות רומנטיות בתקופה שאחרי הגירושים והמשיכה לצאת, לבלות ולפקוד את השטיחים האדומים. ייתכן שמה שעזר לה להתגבר ולהתמודד עם המאבק הקשוח בנושא המשמורת היו השמועות על בן זוג חדש - קולין ג'וסט (35), חבר בקאסט המשובח של תוכנית המערכונים "Saturday Night Live". אז אתם ביחד או לא? אתם יודעים מה אומרים – תמונה או שלא קרה.

אז אתם ביחד או לא? (gettyimages)
אז אתם ביחד או לא?gettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל