ריחו"ל
הריאיון השנוי במחלוקת של מריה קארי על הירי בלאס וגאס
הזמרת התראיינה לתוכנית "בוקר טוב בריטניה" זמן קצר לאחר הטבח האיום בלאס וגאס והצליחה להכעיס צופים רבים, שהביעו את זעמם ברשתות החברתיות על הצורה שבה הצטלמה: "קארי מביעה צער על ההרוגים בזמן שהיא שוכבת על הספה כמו דיווה"

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

הבוקר נודע לנו על הטבח האכזרי שהתרחש בלאס וגאס שגבה את חייהם של עשרות בני אדם ופצע מאות נוספים. בזמן שהעולם כולו הזדעדע מהאירוע הקשה, מריה קארי (47), שעלתה להתראיין בשידור בתוכנית הבוקר "בוקר טוב בריטניה", הצליחה להרגיז את הצופים הזועמים. הזמרת צולמה יושבת על הספה בפוזה די מביכה ומאחוריה עומד עץ כריסמס מפואר (חודשיים וחצי לפני חג המולד). קארי הביעה זעזוע עמוק מהירי הנורא ואמרה: "זה מזעזע, אף אחד לא יכול היה לצפות את זה, זה נוראי, אני באמת לא יודעת מה לומר על זה", ואולם משתמשי הטוויטר לא הצליחו לסלוח על האופן שבו התקיים הריאיון ומיהרו להגיב בזעם (וקצת ציניות).

 

ציוצים זועמים (טוויטר)
ציוצים זועמיםטוויטר

 

"אנשים מתים ומריה קארי מרגישה צער עליהם בזמן שהיא שוכבת על הספה כמו דיווה", כתבה טוויטרית זועמת, והיא לא הייתה היחידה. "מריה קארי התראיינה לתוכנית 'בוקר טוב בריטניה' כשהיא מרוחה על ספה ומאחוריה עץ כריסמס", צייצה עוד מישהי מאוכזבת. "בתוכנית 'בוקר טוב בריטניה' מדברים על הירי בלאס וגאס ואילו מריה קארי שוכבת על הספה בפוזת צילומים. זה אמיתי?", זעפה וצייצה צופה נוספת.

 

קארי עלתה לשידור כדי לדבר על המופע הקרוב שלה לרגל חג המולד בלונדון ופריז, אך אופיו של הריאיון השתנה בעקבות הירי המזעזע. ואולם לא רק הפוזה של קארי הצליחה לעצבן את הצופים, אלא גם חוסר הבקיאות שלה בפרטי האירוע הנורא. עם זאת יש לציין שקארי כן גילתה רגישות למקרה ואף הביעה את תנחומיה. "זה נורא. אנשים רק רצו לצאת ולהאזין למוזיקה שהם אוהבים, באמת, הם רק יצאו למשך הלילה ודבר כזה נורא קרה. זה מזעזע", אמרה.

 

ציוצים כועסים (טוויטר)
ציוצים כועסיםטוויטר

 

מריה קארי במהלך הריאיון (צילום מסך)
מריה קארי במהלך הריאיוןצילום מסך

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018