רכילות+
חוגגת: גל גדות מרימה באפטר פארטי
השחקנית הלוהטת, שקטפה את תואר הישראלית הראשונה שהנחתה את תוכנית המערכונים המיתולוגית SNL, קפצה לאפטר פארטי עם הבעל ירון ורסנו ולגמרי גנבה את ההצגה. אז רגע, היה שם חומוס?

 

מונולוג הפתיחה של גל גדות

מונולוג הפתיחה של גל גדות

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

יום ראשון בבוקר זה לא עניין פשוט, בטח שלא אחרי סוף שבוע ארוך ומפנק. החזרה לשגרה אפורה מדכאת במיוחד, אבל לאישה אחת הבוקר הזה התחיל מצוין. אולי זה כי אצלה עדיין לילה, אבל בעיקר כי גל גדות היא הישראלית הראשונה שהנחתה את תוכנית המערכונים המיתולוגית "סאטרדיי נייט לייב", ובעודנו קמים לעוד שבוע מעייף, היא יצאה לאפטר פארטי כדי לחגוג את היעד הנוסף שנכבש. אז מה היעדים שלכם לשנה החדשה?

 

אתמול בערב זכתה גדות לכבוד הגדול של הנחיית התוכנית השנייה לעונה ה-43 של הסדרה המיתולוגית, ובמערכון הפתיחה שלה פינקה גם אותנו הישראלים ודיברה בעברית. גדות צחקה על כך שמאחורי הקלעים נותנים לה לאכול רק חומוס ואפילו מסרה ד"ש להוריה. אם זה לא מספיק לוהט, בהמשך היא נישקה בחורה. התוכנית משודרת בלייב, אז כדי לפרוק את כל האדרנלין של אותו ערב מרגש המשיכה וונדר וומן לחגיגות האפטר פארטי בניו יורק לצד בעלה ירון ורסנו, וצלמי הפפראצי והמעריצים האדוקים לא הניחו לה. אם הם היו חכמים, הם היו מביאים לה חומוס.

 

אתה קולט מה אשתך עשתה הערב??? גל גדות וירון ורסנו (צילום: Splash)
אתה קולט מה אשתך עשתה הערב??? גל גדות וירון ורסנו

אנחנו הכי גאים (ומקנאים) בך שיש (צילום: Splash)
אנחנו הכי גאים (ומקנאים) בך שיש

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018