ריחו"ל
ג'יין פונדה: "חשבתי שאמות בגיל שלושים, בודדה ומכורה למשהו"
השחקנית, שציינה את יום הולדתה ה-80, התראיינה למגזין People וסיפרה כי לא חשבה שתחייה כל כך הרבה זמן, שיתפה על מה היא הכי מתחרטת והעניקה טיפ חשוב לזוגיות. חמודה, שמונים זה לגמרי השלושים החדש

תודה על זה שלא נפלת לסם או משהו. ג'יין פונדה (Gettyimages)
תודה על זה שלא נפלת לסם או משהו. ג'יין פונדהGettyimages

 

בשבוע שעבר ציינה השחקנית ההורסת, ג'יין פונדה, את יום הולדתה ה-80, ובזמן שאנחנו, בעשור הרביעי לחיינו, מודאגים מכל קמט שהתווסף או מספר שגדל במשקפיים, פונדה ללא ספק עדיין בשיאה. טוב נו, רק בחודש אוקטובר האחרון עלתה השחקנית על מסלול הדוגמנות, בשבוע האופנה בפריז, וצעדה כאילו היא בשנות ה-20 המוקדמות לחייה. ובזמן שלנו זה הכי מובן מאליו, מסתבר שהשחקנית דמיינה לעצמה חיים אחרים לגמרי. עתידות שכשלו: מוות בגיל שלושים.

 

שמונים זה השלושים החדש (Gettyimages)
שמונים זה השלושים החדשGettyimages

 

"מעולם לא דמיינתי את גיל שלושים", סיפרה השחקנית למגזין People, והוסיפה: "הייתי בטוחה שלא אחייה כל כך הרבה שנים ושאמות בודדה ומכורה למשהו.

לא תארתי לעצמי שגם אם אחייה, בטח לא אהיה אנרגטית, בריאה ואמשיך לעבוד. אני אסירת תודה על כך". כן, גם אנחנו.

 

כשפונדה הייתה בת 12 אימה, שסבלה מבעיות נפשיות קשות, התאבדה, מה שהקשה מאוד על ילדותה של השחקנית. אך למרות זאת גילתה פונדה תשוקה עזה לתחום המשחק, החליטה לפתח את עצמה ולא להיכנע לקושי והנה, עד היום, ניתן לראות אותה פעילה ומהממת על גבי המסכים, אם לא בשידורים חוזרים של "חותנת בהפרעה" אז בסדרה "גרייס ופרנקי", בכיכובה: "אני אסירת תודה על כך שהשתפרתי במשך שמונים שנות חיי. אני פחות שיפוטית, הרבה יותר סלחנית וזה לא היה כך כל חיי. עבדתי קשה מאוד כדי להיות אדם טוב יותר".

 

"פחות שיפוטית והרבה יותר סלחנית" (GettyImages)
"פחות שיפוטית והרבה יותר סלחנית"GettyImages

 

כשנשאלה פונדה מה לגבי מערכת יחסים זה גרם לה להיזכר בעברה הרומנטי, שכלל שלוש מערכות נישואים שכשלו. הראשונה לבמאי הצרפתי רוז'ה ואדים, השניה לפעיל הפוליטי טום היידן ולבסוף לאיש התקשורת טד טרנר, ואמרה: "אם את לא מרגישה ביטחון ושרואים אותך, תסיימי את זה ותצאי משם". 

 

כמובן שלא הכל ורוד ונוצץ, לשחקנית יש חרטה אחת גדולה שמלווה אותה עד היום: "אני מצטערת על זה שלא ביליתי מספיק זמן עם הילדים שלי ואני מתנצלת ואומרת להם את זה כל הזמן". את יודעת, זה אף פעם לא מאוחר מדי.

 

"עבדתי מאוד קשה כדי להיות אדם טוב יותר" (Gettyimages)
"עבדתי מאוד קשה כדי להיות אדם טוב יותר"Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018