ריחו"ל
מריה קארי גנבה למריל סטריפ את המקום
הזמרת בעלת המחשוף המוגזם גנבה (בטעות) את המושב של השחקנית מריל סטריפ, שבמקרה היה צמוד לבמאי סטיבן שפילברג. מריל, אל תכעסי, סביר להניח שזה קרה בגלל שמריה לא הצליחה לנשום בתוך השמלה

את הכי יפה כשנוח לך? מריה קארי (Gettyimages)
את הכי יפה כשנוח לך? מריה קאריGettyimages

 

טקס פרסי גלובוס הזהב הוא אכן דבר נוצץ. אפילו ההחלטה ללבוש רק שחור לא השפיעה על הגלאם, וגם אמש (א') הטקס עמד בציפיות של כולנו ותכלס, מי מאיתנו לא רצה להיות ולו רק סיב על השטיח האדום וליהנות מכל הטוב הזה. תשאלו את מריה קארי (47), שהגיעה לטקס מלווה בבן זוגה, רקדן הרקע בריאן טנקה (34), וגנבה לכולם את ההצגה. סתם, לא, רק גנבה למריל סטריפ (68) את המקום.

לקחה נשימה עמוקה בשנת 2015 ומאז לא שחררה. קארי ובריאן טנקה (Gettyimages)
לקחה נשימה עמוקה בשנת 2015 ומאז לא שחררה. קארי ובריאן טנקהGettyimages

 

הדיווה שלנו, שלבשה שמלה חשופה וצמודה להפליא, התיישבה בכיסא הראשון שראתה, שבמקרה היה צמוד לבמאי סטיבן שפילברג (71), ובכך גנבה, בנונשלנט את מושבה של מריל סטריפ הגדולה. אגב, אם קיוויתם לאיזה קאט-פייט או תלישת שיערות אז לא. סטריפ, שהייתה מאוד משועשעת מהתקרית, צחקה ואמרה לזמרת שהיא מוזמנת לקחת לה את המושב מתי שרק תרצה. מלכה.

 

קארי, שהייתה נבוכה מהסיטואציה מיהרה וצייצה: "בדרך חזרה מהשירותים התיישבתי במושב הפנוי הראשון שראיתי, ליד סטיבן שפילברג. נחשו מי חזרה גם כן מההפסקה ורצתה לשבת במושב שלה?", מיד לאחר מכן צייצה שוב, והפעם את ההתנהלות בין השתיים: "מריל היקרה, בבקשה תסלחי לי!!!", כתבה הזמרת, ואילו סטריפ ענתה בתגובה: "את מוזמנת לקחת את המושב שלי מתי שרק תרצי".


אז מה, בריאן, קשה להתמודד עם כל הטוב הזה, אה? (Gettyimages)
אז מה, בריאן, קשה להתמודד עם כל הטוב הזה, אה?Gettyimages

 

מלכה! מריל סטריפ (Gettyimages)
מלכה! מריל סטריפGettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018