ריחו"ל
הארווי ויינשטיין ישלם לאשתו לשעבר 15-20 מיליון דולר
מפיק העל לשעבר שהואשם בהטרדה מינית של יותר ממאה נשים בהוליווד, ואשתו, מעצבת האופנה ג'ורג'ינה צ'פמן, חתמו על הסכם גירושים חודשיים אחרי שהפרשה התפוצצה. לכל הפרטים

עזבה אותו מיד. ג'ורג'ינה צ'פמן והארווי ויינשטיין (gettyimages)
עזבה אותו מיד. ג'ורג'ינה צ'פמן והארווי ויינשטייןgettyimages

מפיק העל המושמץ הארווי ויינשטיין, ופרודתו, מעצבת האופנה ג'ורג'ינה צ'פמן, חתמו על הסכם גירושים ששווה בין 15 ל-20 מיליון דולר בסוף שנת 2017, כך מדווח היום אתר הרכילות Page Six, ומוסיף כי  הגירושים עוד לא הסתיימו באופן סופי, אך המסמכים יישלחו ממש בימים הקרובים.

 

ויינשטיין, שהואשם על ידי יותר ממאה נשים כי הטריד אותן מינית לאורך השנים, הפך בן לילה ממפיק נערץ לאדם הכי מוקצה בהוליווד (עם התייחסויות פרטניות משלו במונולוג הפתיחה של טקס גלובוס הזהב האחרון), ואשתו עזבה אותו בחודש אוקטובר האחרון, לא לפני ששיחררה הצהרה בה היא עומדת לצידן של כל הנשים "שחוו כאב עצום בגלל המעשים הבלתי נסלחים הללו".

 

שום סכום לא שווה את ההשפלה (gettyimages)
שום סכום לא שווה את ההשפלהgettyimages

במקור, הסכם הממון של בני הזוג, שנחשף לפני חודש, גרס כי צ'פמן תקבל לפחות 12 מיליון דולר, היות והיא מקבלת 300 אלף על כל שנה של נישואים עד השנה העשירית, ואז הסכום עולה ל-400 אלף. פרט לזה, צ'פמן קיבלה על הנכסים המשותפים שלה ושל בעלה רבע מיליון דולר בחמש השנים הראשונות, ואחרי זה הסכום עלה ל-700 אלף. בנוסף, היא קיבלה עוד 25 אלף דולר לחודש על 10 השנים שלהם יחד, כלומר, עוד שלושה מיליון דולר.

 

אתר TMZ הבהיר כי הסכם הממון הראשוני לא נותן תמונה מלאה לגבי הסכום הסופי שנסגר, שגדול בהרבה מהסכום המקורי, עניין של עוד כמה מיליוני דולרים שהיא בוודאי קיבלה כפיצוי על עוגמת נפש, ותגיעו לסכום המוערך. עם זאת, שום סכום לא שווה את ההשפלה בידיעה שבעלך עגב על לפחות מאה נשים אחרות.

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

ויינשטיין היה שווה בשיאו 240 מיליון דולר, אך בשנים האחרונים הוא "מבזבז" מהונו על עורכי דין, בלשים פרטיים ואנשי יח"צ, בניסיון להוציא אותו מהבור הכל-כך עמוק שהוא כרה לעצמו.

 

בני הזוג נישאו בשנת 2007 והביאו לעולם בת, אינדיה פרל (7) ובן, דשיאל (4), עליהם צ'פמן תקבל משמורת מלאה, וויינשטיין (65), עם קצת מזל, ייכנס לכלא לשנים ארוכות.

 

מקווים לא לראות אותך יותר לעולם (Gettyimages)
מקווים לא לראות אותך יותר לעולםGettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018