ריחו"ל
ליאם ניסן נגד קמפיין "מי טו": "זה ציד מכשפות"
השחקן האירי החליט לצאת נגד הקמפין ההוליוודי שעוסק בתקיפות מיניות. לדבריו, "אנשים מפורסמים מואשמים פתאום בכך שנגעו לאיזו בחורה בברך ומאבדים את מקום העבודה שלהם". לנו זה נשמע כמו אוי אוי אוי

 

השחקן ליאם ניסן (65) לא התבטא בנוגע לקמפיין "מי טו", אולם בסוף השבוע האחרון הוא החליט לשבור שתיקה ולהביע את דעתו על המחאה. ניסן, שהתראיין לערוץ האירי RTE One, לא התחבר לקמפיין. "מתחולל ציד מכשפות. יש אנשים, אנשים מפורסמים, שמואשמים פתאום בכך שנגעו לאיזו בחורה בברך ומאבדים את מקום העבודה שלהם. ישנם הדברים שהארווי ויינשטיין, קווין ספייסי ודסטין הופמן עשו. אני יושב על הגדר בכל הנוגע לנושאים הללו".

 

"כשאתה משתתף במחזה, אתה נמצא עם המשפחה שלה. השחקנים, השחקניות, העובדים הטכנים - כולם עושים דברים מטופשים, אתה עושה דברים מטופשים והם הופכים לאמונה טפלה שעלולה לפגוע בהצגה. אני חושב שדסטין הופמן היה..אני לא אומר שעשיתי את המעשים שהוא עשה, כי הוא נגע לאישה בחזה, אבל זה היה מעשה ילדותי לגמרי".

 

לא סבבה. ליאם ניסן (gettyimages)
לא סבבה. ליאם ניסןgettyimages

 

ה"מעשה הילדותי" אליו מתייחס ניסן אינו היחיד בו הואשם הופמן. בטור אישי שהתפרסם באתר "הוליווד ריפורטר" חשפה הכותבת אנה גרהם האנטר כי השחקן חפן אותה במהלך סט הצילומים "מותו של סוכן" ודיבר אליה בגסות כשהייתה בת 17 ועבדה כמתמחה. "הוא תפס לי את הישבן ודיבר איתי על סקס בצורה לא נאותה", כתבה. ליאם, אולי במקום לברבר באירלנד תיקח דוגמה ממארק וולברג? רק אומרים.

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018