ריחו"ל

פורע חוק: כוכב "האנטומיה של גריי" מסתבך עם גרושתו

השחקן ג'סי וויליאמס (לנצח ד"ר אייברי החתיך מ"האנטומיה של גריי") ממשיך להסתבך עם אשתו לשעבר, והפעם בגלל הפרת הסכם המשמורת על ילדיו. גרושתו, שממש לא מסכימה לעבור על זה בשתיקה, הגישה מסמכים חדשים לבית המשפט, ואם נראה שהגירושים מכוערים ממילא - עכשיו זה כבר יוצא משליטה

חתיך אך פורע חוק. ג'סי וויליאמס (gettyimages)
חתיך אך פורע חוק. ג'סי וויליאמסgettyimages

 

השבוע חזרה למסכים הסדרה האהובה בתבל, "האנטומיה של גריי", ובזמן שאנחנו ישבנו מול המסך ובהינו בג'סי וויליאמס (36) - הלוא הוא ד"ר אייברי החתיך - מסתובב ללא חולצה ועל הדרך מציל את כולם, יש כאלה, נגיד גרושתו ועורך הדין שלה, שהעבירו את אותו הזמן בדיוק בהגשת מסמכים לבית המשפט בטענה כי השחקן הפר את תנאי ההסכם בכל הנוגע למשמורת על הילדים.

 

במהלך חודש אפריל האחרון הודיע השחקן כי הוא ואשתו לשעבר, ארני דרייק-לי, מתגרשים. השניים, שהיו נשואים חמש שנים, לא הצליחו לסיים את מערכת היחסים בצורה יפה, עירבו עורכי דין ולא נתנו לעובדה שיש להם שני ילדים קטנים להפריע להם להפוך את תהליך הגירושים למשהו טראומתי ומכוער במיוחד. 


פעם, לפני עורכי הדין ובתי המשפט. וויליאמס וארני דרייק-לי (gettyimages)
פעם, לפני עורכי הדין ובתי המשפט. וויליאמס וארני דרייק-ליgettyimages

 

על פי טענותיה של דרייק-לי השחקן הפגיש בין ילדיהם סיידי (4) ומיסייו (2) לבין הבחורה הזמנית איתה הוא, יוצא ובכך הפר את תנאי הסכם המשמורת של השניים. דרייק-לי הגישה בקשה לקבל לוח זמנים עקבי יותר עבור הילדים. בהסכם המשמורת נכתב כי אין להפגיש בין הילדים לבני או בנות הזוג לפני שינהלו מערכת יחסים רצינית בת שישה חודשים לפחות וכאמור, וויליאמס הפר את התנאים.

 

על פי דיווחים שהגיעו לאתר E! נמסר כי במסמכים שהגישה דרייק-לי לבית המשפט נכתב כי וויליאמס נוהג לקחת את ילדיהם לביתה של חברתו - כך לפי דיווחים - השחקנית מינקה קלי, שהחלו לקרוא לה "מאמי סי", וטענה כי השחקן אפילו העביר את הלילה אצל חברתו בזמן שהילדים היו באחריותו. כמו כן ציינה אשתו לשעבר כי זו לא פעם ראשונה שהוא מפר את התנאים ובעבר לקח את ילדיהם, יחד עם בת זוגו הנוכחית, לאגם ביג בר וארבעתם בילו שם שלושה ימים.  

ניסה לשמח את בתו וחטף על הראש (gettyimages)
ניסה לשמח את בתו וחטף על הראשgettyimages

 

ואיך נאמר - לא פה מסתיימות ההאשמות והטענות נגד השחק. מסתבר שוויליאמס, שכנראה רק רצה להיות אבא טוב ולהשקיע ביום הולדתה של בתו, הביא לבית

הספר קאפקייקס לכל התלמידים כדי לציין את היום המיוחד, ובכך למעשה הפר את חוקי בית הספר, שם נהוג לחגוג פעם בחודש לכל התלמידים שציינו את יום הולדתם במהלך אותו החודש.

 

מקורב לזוג המסוכסך מסר לאתר TMZ כי "ארני מעמידה פנים שהיא הקורבן ועושה את זה באופן אובססיבי. היא לא עבדה כבר כמעט עשור, התחתנה עם גבר עשיר ומצליח בעל לב טוב ונדיב שבנה לה בית חדש, אוהב את הילדים שלהם ומשלם לה מעל 50 אלף דולר בחודש. ג'סי עושה את כל מה שהוא יכול עבורה ועבור הילדים וארני סתם מחפשת להתעלל בו".

 

מעניין מה אפריל קפנר תגיד על זה (צילום: Gettyimages)
מעניין מה אפריל קפנר תגיד על זהצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018