ריחו"ל
האם הספייס גירלז יופיעו בחתונה של הארי ומייגן?
ההכנות לחתונה המלכותית נמצאות בעיצומן ואתרי הרכילות הבריטים לא מפסיקים לספק לנו אינפורמציה על האירוע הנוצץ. איזו בת משפחה לא הוזמנה לאיוונט, איזה מתנות ביקשו בני הזוג והאם הופעת האיחוד הראשונה של להקת הבנות תתקיים שם?

אנחנו מקווים שכבר נפטרת מהכובע. הנסיך הארי ומייגן מרקל (Gettyimages)
אנחנו מקווים שכבר נפטרת מהכובע. הנסיך הארי ומייגן מרקלGettyimages

 

ב-19 במאי העולם יעצור מלכת. מיליוני כוסות תה יילגמו על ידי פשוטי העם, שיצפו בטלוויזיה ויראו את החתונה המלכותית של הנסיך הארי ומייגן מרקל. אחת מהצופות תהיה דוכסית יורק שרה פרגוסון, שלא תוזמן לאירוע הנוצץ. פרגוסון, הידועה בכינויה פרגי, הייתה נשואה בעבר לנסיך אנדרו, בנה של המלכה אליזבת'. ה"דיילי מייל" הבריטי דיווח שהדוכסית לא הזומנה גם לחתונתם של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, אולם ניסתה להיות אופטימית הפעם כיוון שיש לה יחסים טובים עם הארי.

 

אילוף (הדוכסית) הסוררת. שרה פרגוסון (gettyimages)
אילוף (הדוכסית) הסוררת. שרה פרגוסוןgettyimages

 

הזוג המלכותי ביקש מהאורחים לא להביא להם מתנות, אלא לתרום כסף לקרן צדקה, בדיוק כפי שעשו וויליאם וקייט בחתונתם, אז גייסו יותר ממיליון

פאונד שהתחלקו בין 26 עמותות צדקה שונות. ומה בתוכנית האמנותית? בסוף השבוע האחרון העלתה ויקטוריה בקהאם תמונה עם חברותיה ל"ספייס גירלז", דבר שהצית שמועות בדבר איחוד של להקת הבנות המיתולוגית.

 

ג'רי הורנר, ג'ינג'ר ספייס עבורכם, רוצה שמופע האיחוד הראשון יתקיים בחתונה כיוון שמייגן מרקל היא מעריצה גדולה. "ג'רי אמרה שהחתונה המלכותית היא הזדמנות נהדרת ושהן צריכות להופיע בקבלת הפנים. היא חושבת שהאיחוד שלהן צריך להיות מאוד בריטי כיוון שזה חלק גדול מהזהות שלהן, והיא רוצה לשמור על זה". ומה עם שמירה על בריאותה של המלכה, שתקבל דום לב כשתשמע את הזיג אה זיג אה?

 

אז לא? הספייס גירלז מודל 2018
אז לא? הספייס גירלז מודל 2018

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018