ריחו"ל
שחקנית הסדרה "סמוך על צ'ארלס" נגד הכוכב הראשי: הוא התעלל בי מינית
ניקול אגרט, ששיחקה בסדרה המצליחה כשהייתה רק בת 14, הגישה תלונה נגד סקוט באיו, שפגע בה מינית. הוא הכחיש כי נגע בה כשהייתה קטינה, אך אישר כי קיימו יחסי מין כשהגיעה לגיל 18, והוסיף: "היא פיתתה אותי"

אז לא לסמוך על צ'ארלס? ניקול אגרט וסקוט באיו (צילום: Gettyimages)
אז לא לסמוך על צ'ארלס? ניקול אגרט וסקוט באיוצילום: Gettyimages

 

כוכבי הסדרה "סמוך על צ'ארלס" משנות ה-80, סקוט באיו וניקול אגרט, מנהלים בשבועות האחרונים דו קרב פומבי בעקבות האשמותיה של אגרט כי השחקן התעלל בה מינית כשהייתה בת 17, על הסט של הסדרה המצליחה. בימים האחרונים ה"וויכוח" בין השניים עלה רמה ואגרט הגישה תלונה רשמית במשטרה בגד באיו.

 

עורכת הדין של השחקנית (46) אישרה כי היא הגישה תלונה נגד באיו (56) בגין פגיעה מינית בקטינה. "נשתף פעולה עם החקירה של משטרת לוס אנג'לס", צייצה עורכת הדין והוסיפה: "הרבה פנו אל ניקול ואליי ואמרו שהיו עדים להתנהגות בלתי הולמת מצד סקוט באיו כשניקול הייתה קטינה. אם לעוד אנשים יש מידע בנושא, אנא פנו אלינו".

 

אגרט, שהתפרסמה בסדרה והמשיכה לככב בתוכניות כמו "משמר המפרץ", סיפרה בראיון לתכנית הבוקר של NBC כי באיו פגע בה מינית מגיל 14 עד 17. "התחלנו לצלם את התכנית בספטמבר 1986, כשהייתי בת 14 והוא מיד הפך לחבר שלי וזכה באמוני. הוא החל להביע את אהבתו באוזניי ודיבר על חתונה ועל העתיד שלנו. לפני יום הולדת 15 שלי היינו במכונית בחנייה של הבית שלו והוא חדר אליי עם האצבע שלו. שם התחילה ההתעללות המינית". 

 

 

 

עוד הוסיפה השחקנית כי הייתה מאוד צעירה והייתה בהלם. "לא חוויתי שום דבר כזה לפני כן. הוא שיחק לא רק על הרגשות שלי אלא גם על ההורמונים שלי". היא גם סיפרה כי הוא איים עליה שלא לספר לאף אחד. "הוא אמר לי שאסור לי לספר לאף אחד כי זה לא חוקי. 'אני אלך לכלא, התכנית תרד מהאוויר, יתבעו את כולם. לא תהיה לך עבודה ואת תהרסי לכולם את החיים', הוא אמר לי", והיא, כמו כל ילדה, האמינה.

 

באיו הכחיש את כל ההאשמות נגדו בלייב פייסבוק שארך 16 דקות. "אני פה היום כדי להתייחס להאשמות נגדי שהעלתה מישהי בשם ניקול אגרט. הסיבה שאני עושה פייסבוק לייב היא כדי שאף אחד לא יוכל לערוך אותי ולשנות את מה שיש לי להגיד. אלו המילים שלי. ומה שאני אומר לכם הוא האמת". בהמשך הוידאו, הוא הכחיש את דבריה של אגרט אך הודה שהשניים קיימו יחסי מין כשהיא הגיעה לגיל 18. השחקן ציין כי יחסי המין היו בהסכמה מלאה ושהיא אף פיתתה אותו. "אני הולך להפיל את כל האשמות השווא נגדי. פוגעים לי במוניטין, זה הורס לי את המשפחה וסיימתי", הוא אמר למצלמה.

 

 

אל תסמכו על צ'ארלס (gettyimages)
אל תסמכו על צ'ארלסgettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018